ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار خودرو

مدیران دولتی و اصحاب رسانه “بازرس پلیس نامحسوس” می‌ شوند

پلیس راهور برای جلوگیری از رانندگی پر خطر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کاهش تصادفات و تلفات رانندگی طرح بازرسان پلیس نامحسوس راهور را در همه جاده ها به اجرا گذاشته است. ...

غزاله زاهدی
نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۳

پلیس راهور برای جلوگیری از رانندگی پر خطر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کاهش تصادفات و تلفات رانندگی طرح بازرسان پلیس نامحسوس راهور را در همه جاده ها به اجرا گذاشته است.
از آنجایی که رانندگی یک فرایند است که به تمرکز بالا احتیاج دارد و یک لحظه غفلت در آن به بهای جان راننده یا عابر تمام می‌شود، استفاده از بارزسان پلیس نامحسوس راهور در دستور کار قرار گرفت مثل همه طرح‌های دیگری که در پلیس راهور دنبال می‌شوند. این طرح هم ابتدا به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار گرفته و نقاط ضعف و قوت آن بررسی شد و با توجه به توفیقاتی که در اجرای آن به دست آمد، به صورت سراسری در همه استان‌ها و جاده‌ها مشغول به کار شده‌اند.

پلیس نامحسوس

رئیس پلیس راهور گفت: به ‌زودی از دستگاه‌ها و سازمانها می‌خواهیم که مدیران دولتی در صورت تمایل بتوانند به پلیس راهور در موضوع بازرسان پلیس نامحسوس کمک کنند البته شرایطی برای این کار لحاظ شده و باید این افراد حداقل دارای مدرک کارشناسی باشند. شروع اجرای این کار از مدیران دولتی و اصحاب رسانه‌ها بوده و سپس سراغ مابقی افراد نیز می‌رویم، در این موضوع (بازرسان نامحسوس) حتماً از خود رانندگان نیز استفاده می‌کنیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی