شیفت کاری بیل گیتس و وارن بافت در یک فست فود [تماشا کنید]

شیفت کاری بیل گیتس و وارن بافت در یک فست فود [تماشا کنید]

بیل گیتس پس از ترک مایکروسافت زندگی نسبتاً شلوغی را آغاز کرده و همواره در فعالیت های بشردوستانه شرکت داشته و هر از گاهی هم کتاب های مورد علاقه خود را برای مطالعه به دیگران پیشنهاد می کند.

بنیان گذار مایکروسافت در یکی از تازه ترین فعالیت های اجتماعی خود، به همراه وارن بافت میلیاردر مشهور، به یکی از شعب فست فودهای زنجیره ای Dairy Queen (تحت تملک هولدینگ برکشایر هاتاوی متعلق به بافت) رفته تا یک شیفت در آنجا کار کند.

فست فودهای DQ بیشتر به خاطر بستنی ها و شیک های مخصوص شهرت دارند که یکی از آنها، Blizzard نام دارد و اگر به خوبی آماده شود، مانند معجون های سنتی خودمان از لیوان برعکس هم سرازیر نخواهد شد. بیل گیتس این نوع خاص از دسر را نوعی هنرنمایی غذایی برای نمایش کیفیت محصول توصیف کرده است.

همان طور که در ویدیو مشاهده می کنید، بیل گیتس طبق معمول کارها را به درستی انجام داده و علاوه بر عملکرد خوب در بخش مشتریان، موفق شد یک دسر بلیزارد باکیفیت و غلیظ درست کند؛ کاری که وارن بافت از پسش برنیامد و با بلیزارد ولو شده روی پیشخوان مواجه شد.

بیل گیتس

وارن بافت مالک هولدینگی است که فست فودهای DQ به آن تعلق دارند

تماشای دو تن از ثروتمندترین افراد جهان در حال آماده کردن دسرهای ضدجاذبه و انجام کار در یک فست فود حس جالبی دارد؛ با این حال همان طور که از رفتار بیل گیتس پیداست، او به دنبال چیزی بیشتر از یک تفریح ساده بوده و با نزدیک شدن به وارن بافت در محیط کاری، سعی کرده درس هایی از این مدیر موفق و کهنه کار فرا گیرد.

گفتنی است در نهایت سرپرست کارکنان شعبه DQ درباره عملکرد گیتس و بافت گفته «می توانستند بهتر باشند» اما با این وجود اگر به دنبال کار در این شعبه بودند، آنها را استخدام می کرده است.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato