ژاپنی‌ها حالا می‌توانند مراسم ازدواج رسمی خود را با تم پیکاچو برگزار کنند

ژاپنی‌ها حالا می‌توانند مراسم ازدواج رسمی خود را با تم پیکاچو برگزار کنند

پوکمون ها بخشی از سرگرمی های دوران کودکی بسیاری از مردم در سراسر جهان را رقم زده اند و با بازی های کامپیوتری، کارتون ها و بازی های کارتی، با حضور کاراکترهای محبوبی مثل پیکاچو توانسته اند به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کنند.

عشق به پیکاچو سن و سال نمی‌شناسد

این موجودات خیالی به خصوص در کشور مبدا یعنی ژاپن، طرفداران پر و پا قرصی دارند که حتی با عبور از دوران کودکی و نوجوانی، همچنان عاشق پوکمون ها هستند. این موضوع باعث شده کمپانی Escrit، متخصص برگزاری جشن در ژاپن، نوع جدیدی از خدمات برگزاری مراسم عروسی را ارائه کند که در آن شاهد حضور المان های مختلف پوکمون با تم شخصیت پیکاچو هستیم.

پیکاچو

باید بدانید که مراسم مورد بحث صرفاً یک جشن معمولی با حضور عاشقان پوکمون و دکوراسیون خاص نیست؛ بلکه مراسم عروسی با تم پیکاچو تحت لیسانس رسمی کمپانی پوکمون و در دپارتمان گواهی های این شرکت برگزار می شود و کل جشن توسط برنامه ریزان متخصص و تیمی مجرب و با دقت ویژه در جزئیات اجرا خواهد شد.

در خدمات قابل ارائه توسط شرکت Escrit به حضور دو پیکاچو اشاره شده که صاحب مجلس می تواند از آنها به عنوان ساقدوش استفاده کند. علاوه بر این، در مراسم عروسی با تم پیکاچو تمام غذاها با رنگ و بوی دنیای پوکمون تهیه می شوند و خبری از غذاهای معمولی در جشن عروسی نیست.

از همه جالب تر اینکه حتی سند رسمی ازدواج هم با تم پوکمون و حضور کاراکتر پیکاچو در طراحی آن، تنظیم شده تا هیچ بخشی از مراسم عروسی بدون اثر پوکمون باقی نماند. بدین ترتیب عروس و داماد عاشق پیکاچو سال ها بعد می توانند با نشان دادن عکس ها و فیلم های مراسم عروسی به فرزندان و نوه های خود، حسابی آنها را خوشحال کرده و از خاطرات خوب خود در آن روز بگویند.

پیکاچو
سند رسمی ازدواج با تم پوکمون (پیکاچو)

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato