همه چیز درباره آیفون 13
عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات اسمارت هوم سامسونگ

عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات اسمارت هوم سامسونگ

سیاست‌های سامسونگ در قبال محصولات اسمارت هوم در طول این سال‌ها چندان شفاف نبوده و به نظر می‌رسید این شرکت برنامه مدون و جدی را برای عرضه این محصولات دنبال نمی‌کند. با این حال استارتاپ اتوماسیون خانگی این شرکت با نام SmartThings که در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی شد تا به حال عملکرد ثابتی از خود نشان داده. حالا این برند از یک مجموعه سه گانه محصول در این حوزه رونمایی کرده است.

دو محصول از این مجموعه یعنی SmartThings Cam و WiFi Smart Plug مزیت استفاده از یک هاب مشترک را دارند، در حالی که محصول دیگر یعنی Smart Bulb هاب اختصاصی خودش را خواهد داشت.

اسمارت هوم

هیچکدام از محصولات جدید مشخصات عجیب و غریبی ندارند و معمولی به نظر می‌رسند. Cam که ۹۰ دلار قیمت‌گذاری شده با کیفیت ۱۰۸۰ و در زاویه ۱۴۵ درجه تصویربرداری می‌کند و در تاریکی هم از قابلیت دید در شب بهره می‌گیرد. همچنین می‌تواند ویدیوهای HDR ضبط کند و به صدای دو طرفه مجهز است.

از آن طرف امکانات Smart Plug در برابر قیمت ۱۸ دلاری آن را به گزینه مقرون به صرفه‌تری نسبت به محصول مشابه ۲۵ دلاری آمازون تبدیل می‌کند. با اتصال لامپ، وسایل برقی و مشابه آن‌ها کاربر امکان کنترل از طریق الکسا، دستیار گوگل و بیکسبی را خواهد داشت.

با توجه به اینکه محصولات مرتبط با اسمارت هوم سامسونگ موفقیت خوبی نداشته‌اند باید دید آیا محصولات SmartThings  می‌توانند جایگاه خود را بین کاربران پیدا کنند یا خیر.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato