کمپین «یک عمر با هواوی» از ۶ تیرماه آغاز می‌شود

با افزایش قیمت موبایل‌های هوشمند، اهمیت خدمات پس از فروش برای کاربران بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرده و به همین دلیل هم هواوی کمپین جدید «یک عمر با هواوی» را  با هدف  ارائه خدمات متفاوت به کاربران ایرانی آغاز کرده است.

در کمپین یک عمر با هواوی میان کسانی که در تاریخ ششم تیرماه به فروشگاه‌های برگزیده مراجعه و محصولات هواوی را خریداری کنند، قرعه‌کشی برگزار خواهد شد که در میان آنها جوایز ویژه‌ای نظیر تمدید ۶ ماهه گارانتی دستگاه در نظر گرفته‌ شده ‌است.

بر اساس اعلام هواوی کسانی که در حال حاضر کاربر این گوشی‌ها هستند، می‌توانند در تاریخ ۶ تیر ماه به این فروشگاه‌ها مراجعه و خدمات نرم افزاری رایگان دریافت کنند. این خدمات به کسانی که گارانتی دستگاه‌شان به پایان رسیده نیز ارائه می‌شود:

«به روز رسانی سیستم عامل گوشی به جدیدترین نسخه منتشر شده، برطرف کردن ایرادهای نرم افزاری، کالیبراسیون صفحه نمایش و سنسورها، بهینه‌سازی تنظیمات گوشی، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات دستگاه، از جمله خدماتی هستند که به کاربران هواوی ارائه خواهد شد.»

هواوی مسابقه‌ای هم در صفحه اینستاگرام خود در تاریخ چهارم تیرماه برگزار و به ۹ برنده جوایز ارزش‌مندی اهدا خواهد کرد. این رویداد به طور ماهانه در مراکز رسمی ارائه خدمات پس از فروش محصولات هواوی برگزار می‌شود. اگر علاقمند به شرکت در این کمپین هستید می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۴۲۰۰۰ تماس بگیرید.

Mobit

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟