غرفه‌های الکامپ در نقشه و مسیریاب «بلد» قابل مشاهده خواهند بود

غرفه‌های الکامپ در نقشه و مسیریاب «بلد» قابل مشاهده خواهند بود

نقشه و مسیریاب «بلد» نقشه غرفه‌های نمایشگاه «الکامپ» را به اپلیکیشن خود اضافه خواهد کرد. پنجشنبه این هفته ۲۷ تیر ماه، فعالان حوزه تجارت الکترونیک برای بیست و پنجمین بار در الکامپ حضور پیدا می‌کنند. گفته می‌شود در این نمایشگاه حدود ۵۰۰ غرفه وجود دارد که بلد برای سهولت دسترسی بازدیدکنندگان، نقشه تمامی غرفه‌ها را تا روز آغاز نمایشگاه، روی اپلیکیشن خود قرار خواهد داد.

این اولین بار نیست که بلد نقشه نمایشگاه‌ها را روی اپلیکیشن خود قرار می‌دهد، چند ماه قبل هم همراه با برگزاری نمایشگاه کتاب، آدرس و لوکیشن غرفه‌ها روی نقشه اضافه شد و کاربران باید برای استفاده از اطلاعات نمایشگاه، اپلیکیشن بلد را به روز رسانی می‌کردند. اما این بار بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ لازم نیست این اپلیکیشن را آپدیت کنند، چراکه نقشه نمایشگاه الکامپ به شکل یک به روز رسانی خودکار از سوی سرور به نقشه و مسیریاب بلد اضافه خواهد شد. «حسین حجازی» مدیر توسعه تجاری بلد در همین رابطه به دیجیاتو می‌گوید:

«درصورتیکه کاربران این مسیریاب بخواهند از اطلاعات غرفه‌های الکامپ استفاده کنند، تنها کافی‌ست که تا روی نقشه زوم کنند. داده‌های مربوط به نمایشگاه را به طور کامل از مجری الکامپ دریافت کرده‌ایم و اطلاعات در حال اضافه شدن به اپلیکیشن هستند.»

او همچنین در پاسخ به این سوال که در آینده اطلاعات کدام نمایشگاه‌ها و رویدادها در مسیریاب بلد قرار خواهد گرفت، توضیح داد که اهمیت رویدادها و تعداد کاربرانی که درگیر آن خواهند شد باعث می‌شود تا اطلاعات رویدادهایی مانند نمایشگاه کتاب و مسیرهای راهپیمایی روی بلد قرار گیرد: «نمایشگاه کتاب یکی از پربازدیدکننده‌ترین نمایشگاه‌های کشور و الکامپ نیز بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌ حوزه دیجیتال و ICT است و به همین دلیل اطلاعات چنین رویدادهایی درون اپلیکیشن پوشش داده می‌شود.»

حجازی در خصوص اینکه آیا وجود اطلاعات غرفه‌های نمایشگاه الکامپ روی نقشه بلد، به معنای آغاز ارائه قابلیت مسیریابی در حالت پیاده است، توضیح داد که در حال حاضر اینطور نیست و فقط جایگاه غرفه نمایش داده می‌شود اما این شرکت در آینده قصد دارد تا مسیریابی در حالت پیاده را نیز به اپ خود اضافه کند.

به گفته مدیر توسعه تجاری بلد، محل استقرار غرفه‌های حاضر در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از روز آغازین آن روی مسیریاب بلد قرار خواهد داشت و کاربران تنها لازم است برای اطلاع از محل غرفه‌ها روی نقشه زوم کنند. گفتنی‌ست نمایشگاه الکامپ از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار خواهد شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato