ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هکاتون تهران هوشمند
تکنولوژی

هکاتون «تهران هوشمند» با همکاری شتابدهنده دیموند و شهرداری برگزار می‌شود

هکاتون تهران هوشمند همزمان با بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، در مدت ۳ روز با همکاری شتابدهنده دیموند و شهرداری تهران برگزار می‌شود. در این مسابقه قرار است تيم‌ها با کمک و همراهی منتورهای مجرب ...

پگاه طوسی
نوشته شده توسط پگاه طوسی | ۲۳ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۵

هکاتون تهران هوشمند همزمان با بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، در مدت ۳ روز با همکاری شتابدهنده دیموند و شهرداری تهران برگزار می‌شود.

در این مسابقه قرار است تیم‌ها با کمک و همراهی منتورهای مجرب حاضر در رویداد، راهکارها، اپلیکیشن‌ و یا پروژه‌ خود را با استفاده از API شهرداری تهران، ارائه داشته باشند تا در انتها به ۵ تیم برتر، جوایز نقدی و غیر نقدی شامل ۴ میلیون تومان، همکاری با شهرداری و سازمان‌های زیر مجموعه و استفاده از آزمایشگاه تهران هوشمند اهدا شود.

دومین چالش نوآوری تهران هوشمند همزمان با نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در روز ۲۷ تیرماه با محور کارآفرینی و نوآوری آغاز و تا ۲۹ تیرماه ادامه خواهد داشت. این سازمان و دبیرخانه «تهران هوشمند» دومین چالش نوآوری یا ماراتن خلاقیت و برنامه‌نویسی (Hackathon) را با هدف مشارکت همگانی در پویایی شهر، نظارت مستمر بر عملکرد خدمات شهروندی، شفافیت و پاسخگویی در شهر و افزایش زیست‌پذیری تهران در طول سه روز برگزاری نمایشگاه الکامپ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.

هکاتون تهران هوشمند

علاقمندان برای حضور در این برنامه سه روزه می‌توانند با مراجعه به وب سایت ایوند یا وب سایت دیموند و وارد کردن کد تخفیف ۵۰ درصدی Tehran در این رویداد ثبت نام کنند.

شرکت در این رویداد به جز آنکه موجب توسعه و انطباق محصول و خدمت استارتاپ‌ها با نیاز بازار می‌شود، فرصت استفاده از پایگاه داده‌های مرتبط با شهر تهران، گسترش شبکه ارتباطی، ایجاد فرصت‌ برقراری ارتباط با دبیرخانه تهران هوشمند، برخورداری از برنامه حمایتی شتاب‌دهنده «دیموند» و برگزاری جلسات اختصاصی رو در رو با شرکت‌ها، سازمان‌ها و سرمایه‌گذاران فعال در زیست بوم کارآفرینی کشور را هم به دنبال دارد.

گفتنی است چالش نوآوری تهران هوشمند یک ماراتن واقعی از نوآوری است که از تمامی افراد و تیم‌های نوآور و فناور دعوت می‌کند تا در قالب یک تیم، راهکارها، خدمات، اپلیکیشن و یا پروژه خود را با استفاده از دروازه‌های برنامه نویسی (API) شهرداری تهران، با هدف ارتقای هوشمندی و زیست‌پذیری شهر تهران، ارائه دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی