ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

امضای تفاهم‌نامه میان ایرانسل و صبا ایده با هدف ارزش‌آفرینی برای کاربران

تفاهم‌نامه همکاری میان «ایرانسل» و هلدینگ «صبا ایده» به عنوان شرکت مادر آپارات و فیلیمو امروز در حاشیه دومین روز نمایشگاه الکامپ امضا شد. «محمدجواد شکوری مقدم»، مدیرعامل صبا ایده در گفتگو با دیجیاتو، در ...

امیر مستکین
نوشته شده توسط امیر مستکین | ۲۸ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۳

تفاهم‌نامه همکاری میان «ایرانسل» و هلدینگ «صبا ایده» به عنوان شرکت مادر آپارات و فیلیمو امروز در حاشیه دومین روز نمایشگاه الکامپ امضا شد. «محمدجواد شکوری مقدم»، مدیرعامل صبا ایده در گفتگو با دیجیاتو، در رابطه با این همکاری می‌گوید: «با این همکاری، کاربران آپارت و فیلیمو که از ایرانسل استفاده می‌کنند می‌توانند به شکلی ارزان‌تر، آسان‌تر و با کیفیت بهتر از خدمات این دو پلتفرم بهره بگیرند.»

شکوری مقدم اشاره می‌کند که ظرف ۱۰ روز آینده جزییات این همکاری به شکل کامل رسانه‌ای خواهد شد. او در پاسخ به این مسئله که خود ایرانسل اکنون پلتفرم لنز را دارد که به نوعی یک رقیب برای پلتفرم‌های صبا ایده‌ است و این همکاری به چه شکل صورت گرفته، می‌گوید:

«به هر حال همین مسئله نشان می‌دهد که ایرانسل یک شرکت بالغ است که توانسته کسب‌وکارهای مختلف خود و اهداف آنها را از هم جدا کند. چنین شرکت‌هایی که حکم یک شبکه را دارند در تمام دنیا با پلتفرم‌ها ارتباط مناسبی دارند و به شکل‌های مختلف، شرکت‌ها تلاش می‌کنند تا با ایجاد ارزش بیشتر، خدمات مناسب‌تری را به کاربران برسانند. ما هم برنامه داریم تا با استفاده از شبکه ایرانسل همین ارزش‌آفرینی را برای کاربران آپارات و فیلیمو داشته باشیم.»

در خبری که ایرانسل برای رسانه‌ها ارسال کرده است نیز اعلام شده که تفاهم‌نامه همکاری با صبا ایده با هدف همکاری در ارائه خدمات محتوایی و ویدئویی بر بستر ایرانسل و هم افزایی توسعه بازار خدمات محتوایی و دیجیتالی کشور امضا شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی