شرکت پارس ارتباط افزار اعلام کرد: ایسوس در ایران ماندنی است

شرکت پارس ارتباط افزار اعلام کرد: ایسوس در ایران ماندنی است

شرکت پارس ارتباط افزار اعلام کرد: ایسوس در ایران ماندنی است

در جریان سومین روز از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، نشست خبری شرکت پارس ارتباط افزار، نماینده رسمی محصولات ایسوس در ایران با حضور مدیران این شرکت و جمعی از رسانه‌ها برگزار شد. در این رویداد دو ساعته مدیران ارشد شرکت ضمن اعلام همکاری رسمی با ایسوس، تعدادی از محصولات این شرکت تایوانی را رونمایی کرده و از مزایای استفاده از آن‌ها سخن گفتند.

«مجید کریمی»، مدیر عامل شرکت پارس ارتباط افزار در این نشست خبری از همکاری مجدد با شرکت ایسوس برای تأمین تجهیزات تخصصی سرور در ایران خبر داد و اعلا‌م کرد که شرکت تایوانی، جزو معدود شرکت‌های خارجیست که در اوج تحریم‌های جهانی همچنان در بازار ایران فعال بوده و هرگز از فعالیت دست نکشیده است.

ایسوس

به گفته کریمی، شرکت پارس ارتباط افزار در سال ۲۰۰۴ به عنوان نماینده برند ایسوس در ایران فعالیت تجاری داشته که به دلایلی این همکاری قطع شده است. با این وجود، از سال گذشته این همکاری مجددا از سر گرفته شده و حالا شرکت ایرانی به طور رسمی در حوزه واردات و فروش تجهیزات تخصصی سرور و چند محصول دیگر ایسوس در کشورمان فعالیت می‌کند.

یکی از مدیران ارشد پارس ارتباط افزار طی این رویداد حضور مستمر ایسوس در ایران را یکی از برگ‌های برنده این شرکت در مقایسه با شرکت‌های آمریکایی توصیف کرد که به دلیل وضع تحریم‌های دولت ترامپ، همکاری رسمی با آن‌ها در کشورمان ممکن نیست. همچنین عدم انحصار طلبی، نوآوری و کیفیت محصولات ایسوس، قیمت پایین‌تر نسبت به سایر رقبا، اطمینان از اصالت کالا و در نهایت ۳ سال ضمانت تعویض کلیه محصولات نیز از دیگر مزایای رقابتی این برند تایوانی در ایران توصیف شد.

ایسوس

شرکت پارس ارتباط افزار به عنوان تأمین‌کننده محصولات ایسوس در ایران، امروزه محصولاتی همچون سرورهای شتاب‌دهنده گرافیکی، سرورهای ایستاده و قابل نصب در رک، ایستگاه‌های کاری (رایانه‌های ورک استیشن) و تجهیزات جانبی مرتبط با این دیوایس‌ها را در کشورمان ارائه می‌کند که همگی دارای ضمانت این شرکت بوده و خدمات پس از فروش و پشتیبانی آن را به دنبال دارند.

برای آشنایی هر چه بیشتر با خدمات شرکت پارس ارتباط افزار می‌توانید به وبسایت آن مراجعه نمایید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل