ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گفتگو با ناخدای اجرایی ابر آروان در الکامپ ۹۸ [تماشا کنید]

در آخرین روز الکامپ، میان شلوغی‌های سالن اصلی الکام استارز، به غرفه ابر آروان رفتیم تا با «پویا پیرحسین‌لو»، ناخدای اجرایی این استارت‌آپ گفتگو کنیم. آروان در هفته جاری اولین چرخه دریافت درآمد ارزی به ...

در آخرین روز الکامپ، میان شلوغی‌های سالن اصلی الکام استارز، به غرفه ابر آروان رفتیم تا با «پویا پیرحسین‌لو»، ناخدای اجرایی این استارت‌آپ گفتگو کنیم. آروان در هفته جاری اولین چرخه دریافت درآمد ارزی به شکل آنلاین را پشت سر گذاشته و پیرحسین‌لو در این گفتگو جزییات دریافت درآمد ارزی را تشریح می‌کند. او البته اعتقاد دارد که بزرگ‌ترین مشکل استارت‌آپ‌های ایرانی برای خدمات‌دهی به مشتریان خارجی، نحوه دریافت هزینه خدمات‌شان است.

او همچنین آمارهای جدیدی از این استار‌ت‌آپ‌ می‌دهد و می‌گوید ابر آروان مشغول سرویس‌دهی به ۱۵ هزار کسب‌وکار بزرگ است و بیشتر از ۳ میلیارد درخواست به شکل روزانه دارد. در واقع، کاربران ایرانی اینترنت روزی چندین بار از خدمات این استارت‌آپ استفاده می‌کنند، بدون اینکه مطلع شوند آروانی وجود دارد و البته پیرحسین‌لو این را یک نشانه از موفقیت می‌داند.

با مدیرعامل آروان درباره ایجاد یک راهکار برای استفاده بانک‌ها از شبکه توزیع محتوا (CDN)، ایجاد یک «آروان شهر» و البته مهاجرت نیروهای فنی نیز صحبت می‌کنیم. گفتگوی کامل دیجیاتو با مدیرعامل ابرآروان را تماشا کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی