همه چیز درباره آیفون 13
رمز ارزها در آمریکا مشمول مالیات شدند

رمز ارزها در آمریکا مشمول مالیات شدند

اداره مالیات آمریکا (IRS) با ابلاغ نامه به ده هزار نفر از مالیات دهندگان هشدار داده که باید برای فعالیت‌های مرتبط با درآمدها و استخراج رمز ارز مالیات پرداخت کنند.

درآمدهای رمز ارزی هم جزو فعالیت‌هایی محسوب می‌شود که به آن مالیات تعلق گرفته و باید در هنگام تشکیل پرونده مالیاتی فدرال، این  درآمدها هم توسط مالیات دهندگان قید شود. قوانین فرار مالیاتی در حوزه رمز ارزها هم مثل پول رایج بوده و در صورت متهم شدن به فرار مالیاتی رمز ارز، تا ۵ سال زندان و جریمه‌ای تا سقف ۲۵۰ هزار دلار برای فرد به همراه خواهد داشت.

استخراج رمز ارز

یکی از مقامات IRS در بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرد:

مالیات دهندگان باید این نامه‌ها را بسیار جدی گرفته و با در نظر داشتن فعالیت‌های رمز ارزی خود مالیات تعیین شده را پرداخت کنند. IRS فعالیت خود را در حوزه ارز مجازی با به کارگیری ابزارهایی مثل استفاده از تحلیلگران داده افزایش داده است. ما روی اجرای این قانون تاکید ویژه‌ای داریم و بنابراین به مالیات دهندگان کمک خواهیم کرد تا درک بهتری از قوانین و شرایط مالیات رمز ارزها داشته باشند.

همانطور که مشخص است IRS رمز ارزها را هم مثل سایر معاملات اموال مشمول مالیات می‌داند. مثلا اگر مزد کار شخصی با رمز ارز پرداخت شود، دستمزد او شامل مالیات درآمد فدرال خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato