جزییات شارژر 45 واتی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد

جزییات شارژر 45 واتی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد

جزییات شارژر 45 واتی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد

ساعاتی قبل پس از اتمام مراسم رونمایی رسمی از خانواده گلکسی نوت ۱۰ با خبر شدیم که گلکسی نوت ۱۰ از شارژ سریع ۲۵ واتی و گلکسی نوت ۱۰ پلاس از شارژ سریع ۴۵ واتی پشتیبانی می کند. البته شارژر ۴۵ واتی همراه گلکسی نوت ۱۰ پلاس عرضه نخواهد شد. در ادامه به جزییات این شارژر می پردازیم.

به گزارش Roland Quandt، آداپتور ۴۵ واتی گلکسی نوت ۱۰ پلاس به قیمت ۴۹.۹۹ یورو در بازارهای اروپایی عرضه خواهد شد. قیمت این محصول برای بازار آمریکا هنوز اعلام نشده اما احتمالا با برچسب قیمت ۴۹.۹۹ دلار به بازار فرستاده می شود.

همانند شارژر محصولات اخیر سامسونگ، این شارژر هم درگاه USB-C دارد و از پلاستیک مات ساخته شده است. همچنین ابعاد بزرگ تری نسبت به دیگر شارژرهای ساخت سامسونگ دارد.

سامسونگ با گلکسی نوت ۱۰ پلاس و قابلیت شارژ سریع ۴۵ واتی آن به جنگ P30 Pro و میت ۲۰ پرو که از شارژ سریع ۴۰ واتی پشتیبانی می کنند رفته. اما بر خلاف این دو محصولِ هواوی که با شارژر ۴۰ واتی عرضه می شوند، سامسونگ پرچمدار جدید خود را با شارژر ۲۵ واتی به بازار می فرستد و باید شارژر ۴۵ واتی را جداگانه خرید.

منتقدین معتقدند سامسونگ با عدم عرضه شارژر ۴۵ واتی همراه با گلکسی نوت ۱۰ پلاس، سیاستی همانند شرکت اپل در پیش گرفته. البته غول فناوری کره جنوبی برای راضی نگه داشتن خریداران شارژر ۲۵ واتی را داخل جعبه گذاشته که نسبت به شارژر ۱۵ واتی گلکسی اس ۱۰ پیشرفت خوبی محسوب می شود. همین شارژر با مشخصات یکسان داخل جعبه گلکسی نوت ۱۰ قرار گرفته است.

گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس از تاریخ یک شهریور به بازار عرضه می شوند. امکان پیش خرید نیز از حالا وجود دارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل