ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مینگ-چی کو از اپل واچ سری 5 می‌گوید

مینگ-چی کو تحلیلگر مشهور که معمولاً پیش‌بینی های درستی از محصولات آتی اپل می کند در مورد عرضه اپل واچ سری 5 اظهار نظر کرده است. به گفته کو، اپل واچ سری 5 در پاییز ...

علی باقرزاده
نوشته شده توسط علی باقرزاده | ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۰

مینگ-چی کو تحلیلگر مشهور که معمولاً پیش‌بینی های درستی از محصولات آتی اپل می کند در مورد عرضه اپل واچ سری 5 اظهار نظر کرده است.

به گفته کو، اپل واچ سری 5 در پاییز سال جاری میلادی از راه می رسد. در صورتی که کو درست گفته باشد باید انتظار معرفی اپل واچ سری 5 همزمان با آیفون 11 در رویداد انتهای شهریور ماه (احتمالاً در 19 شهریور) را داشته باشیم.

اپل واچ سری 5

اپل واچ سری 5 و جانشینان آن قرار است از نمایشگرهای ساخت JDI بهره مند باشند. این شرکت قرار است بین 15 تا 20 درصد از نمایشگرهای سفارش داده شده را در سال 2019 تولید کند و تا 70 الی 80 درصد را نیز در سال 2021 بسازد. کو همچنین اشاره کرده که اپل به تدریج تأمین نمایشگرهاای اولد آیفون ها از ال جی را نیز افزایش خواهد داد و البته شرکت چینی BOE هم به عنوان به عنوان تأمین کننده جایگزین و به منظور تنوع بیشتر تولید کنندگان در نظر خواهد گرفت.

مینگ-چی کو پیش از این اعلام کرده بود که نسخه ای با پوشش سرامیکی به اپل واچ اضافه خواهد شد البته در این باره به اپل واچ سری 5 اشاره این نشده بود. رویترز هم گزارش کرده بود که JDI شروع به تولید نمایشگرهای اولد برای اپل واچ کرده و البته این خبرگزاری هم اشاره ای به اپل واچ سری 5 نکرده بود. برخی گزارش ها هم از اپل واچ سری 6 گفته و اشاره کرده اند که این ساعت هوشمند اپل در سال 2020 به نمایشگرهای میکرو ال ای دی مجهز خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی