مرغ سوخاری گیاهی KFC پنج ساعت بعد از عرضه در تمام شعبات آن تمام شد

در ایران هنوز سر سوسیس و کالباس‌های گیاهی و حیوانی بحث و جدل وجود دارد. عده‌ای به شدت به مصرف محصولات گیاهی علاقه نشان داده‌اند و از طرفی دیگر بسیاری از مردم از مصرف سوسیس‌های گیاهی متنفر هستند. در این میان، شرکت مطرح و معتبر KFC که نامش در سرتاسر دنیا شناخته شده است، از محصولی جدید تحت عنوان مرغ گیاهی رونمایی می‌کند. بله، درست خواندید! مرغی که گوشت آن متفاوت با چیزی است که تا به امروز چشیده‌اید.

خبر این محصول جدید مثل بمب در آتلانتا پخش شده، به گونه‌ای که در روز بیست و هفتم ماه آگوست ظرف مدت کمتر از پنج ساعت تمام محصولات KFC در سطح رستوران‌ها به اتمام می‌رسد. کارشناسان مستقر در شرکت نیز چنین انتظاری نداشتند.

مرغ گیاهی، محصول جدید شرکت KFC

KFC قصد دارد که واکنش‌های مثبت و منفی درباره مرغ گیاهی را هر چه زودتر دریافت کند. با این حال مردم هنوز گزارش خاصی در این بازه زمانی کوتاه از این بابت نداشته‌اند. عده‌ای نیز ترجیح می‌دهند همان مرغ سوخاری‌های معمولی KFC را نوش جان کنند. با این اوصاف شرکت با تدابیر متنوع و حرفه‌ای خود پیرامون تبلیغ محصول جدیدشان باعث شده تا هر فردی در ایالات متحده و شهر آتلانتا وسوسه شود تا حداقل یک بار طعم و مزه‌ گوشت این مرغ مبتنی بر گیاه را بچشد.

KFC به نوعی توانسته برای تغییر رژیم غذایی مردم به سمت و سوی سالم‌تر پیش قدم باشد. اگر رضایت‌مندی مشتری‌ها در سطح قابل قبولی از لحاظ کیفی و کمی باشد، می‌توان روی محصولات این شرکت و سایر رقبا حساب ویژه‌ای باز کرد. شاید هم به زودی فرمول این نوع محصولات در سایر کشورها نیز به کار گرفته شود. هر چه باشد، اینکه بدانیم یک محصول غذایی مثل مرغ گیاهی دیگر مثل سایر محصولات فست فودی مضر نیست و سلامتی‌مان را تهدید نمی‌کند باعث می‌شود تا از مصرف خوراکی‌های متنوع، عذاب وجدان نداشته باشیم! شما چطور فکر می‌کنید؟

سرور ابری

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟