ایسوس از لپ تاپ Zephyrus S GX701 با نمایشگر 300 هرتزی رونمایی کرد

ایسوس از لپ تاپ Zephyrus S GX701 با نمایشگر 300 هرتزی رونمایی کرد

ایسوس در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ از چندین نمونه اولیه از لپ تاپ های جدید خود با نمایشگر ۳۰۰ مگاهرتزی رونمایی کرد. این شرکت اولین محصول تجاری خود با نمایشگر ۳۰۰ هرتزی را در مهر ماه به بازار خواهد فرستاد.

شرکت تایوانی از این نمایشگرها در لپ تاپ های Strix و Zephyrus استفاده خواهد کرد.

ایسوس قرار است از ماه آینده میلادی لپ تاپ Zephyrus S GX701 را با نمایشگر ۳۰۰ هرتزی ۱۰۸۰p به بازار بفرستد. نمونه های اولیه لپ تاپ هایی که در این نمایشگاه رونمایی شدند نمایشگرهای ۱۵ و ۱۷ اینچی داشتند.

امروز کمپانی ایسر نیز از اولین لپ تاپ گیمینگ خود به نام تریتون ۵۰۰ با نمایشگر ۳۰۰ هرتزی رونمایی کرد. این محصول به قیمت ۲۸۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد. همانطور که می بینید برای تجربه بسیار روان بازی ها باید پول هنگفتی هم پرداخت.

ایسوس می گوید نمایشگرهای ۳۰۰ هرتزی ۲۵ درصد استاندارد کنونی مسابقات ورزش های الکترونیکی را افزایش خواهد داد. در آن سرعت نمایشگر می تواند تا ۵ برابر فریم بیشتری را نسبت به پنل های ۶۰ هرتزی رایج در لپ تاپ های معمولی نمایش دهد.

جفت شدن نمایشگر ۳۰۰ هرتزی با یک کارت گرافیک قدرتمند با توانایی تولید فریم مورد نیاز نمایشگر، به اجرای روان تر بازی ها کمک خواهد کرد. در بازی هایی که فریم ریت افت می کند نرخ رفرش بالا به یاری گیمر خواهد آمد.

علاوه بر این تاخیر بین چرخه های رفرش نیز کاهش پیدا کرده و نمایشگر به فریم های جدید تولید شده توسط کارت گرافیک پاسخ سریع تری می دهد. در فرکانس ۳۰۰ مگاهرتز نمایشگر می تواند در هر ۳.۳ میلی ثانیه یک فریم کاملاً جدید تولید کند.

لپ تاپ Zephyrus S GX701 از کارت گرافیک جیفورس RTX 2080 بهره برده که می توان آن را در حالت توربو تا ۱۲۳۰ مگاهرتز ۱۰۰ وات اورکلاک کرد. ایسوس پس از این محصول محصولات دیگری را نیز با نمایشگر ۳۰۰ هرتزی در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد کرد. این شرکت قصد دارد نمایشگر ۱۲۰ هرتزی ۴K را نیز در محصولات آینده به کار ببرد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato