احتمال معرفی مدل 5G پیکسل 4XL و پیکسل 4a در رویداد مهرماه گوگل

احتمال معرفی مدل 5G پیکسل 4XL و پیکسل 4a در رویداد مهرماه گوگل

بعد از افشای تصاویر زنده پیکسل ۴ گوگل، حالا بنچمارک‌هایی که در سایت گیک بنچ از این گوشی منتشر شده اطلاعاتی از یک مدل با ۸ گیگابایت رم را نشان می‌دهد. این در حالیست که قرار بوده پیکسل ۴ با ۴ گیگابایت رم و پیکسل ۴XL با ۶ گیگابایت رم همراه شود.

برخی عقیده دارند که در این صورت پیکسل ۴XL با دو ورژن ۶ و ۸ گیگابایتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اما ماجرای مدل جدید پیکسل ۴ به همین جا ختم نمی‌شود. در لیست گیکبنچ نام یک مدل جدید دیگر با نام پیکسل ۴XL 5G هم به چشم می‌خورد. با این حساب به نظر می‌رسد که گوگل یک مدل از پیکسل جدید را به تکنولوژی نسل پنجم اینترنت همراه و ۸ گیگابایت رم مجهز خواهد کرد.

پیکسل 4XL 5G

این مدل از چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس هم بهره می‌گیرد و البته احتمالا شاهد نسخه اورکلاک شده آن خواهیم بود. چیپست مذکور در تست تک هسته‌ای نمره ۷۶۱ و در تست چند هسته‌ای نمره ۲۳۲۶ را به دست آورده است.

از آن سو ۹to5Google در کدهای اپ Google Camera جستجو کرده و در کنار اسم رمزهای coral و flame که به ترتیب به پیکسل ۴ و پیکسل ۴XL اشاره دارند، یک اسم رمز دیگر هم با نام needlefish به چشم می‌خورد که شاید اشاره به یک مدل جدید با نام پیکسل ۴a باشد.

با اینکه این موضوع کاملا در حد حدس و گمان است اما با توجه به برنامه‌های گوگل برای عرضه پیکسل ۳a در کنار پیکسل ۳ و ۳XL می‌توان متصور بود که احتمالا تصمیم این شرکت بر عرضه یک گوشی میان رده در کنار گوشی‌های پرچمدار است، درست مثل کاری که اپل و سامسونگ طی سال‌های اخیر انجام داده‌اند.

در صورت درست بودن تمام این شایعات می‌توان اینطور گفت که گوگل امسال معرفی ۴ مدل پیکسل جدید را در برنامه‌های خود دارد: پیکسل ۴، پیکسل ۴XL، پیکسل ۴a و پیکسل ۴XL 5G.

فعلا قرار است پیکسل ۴ و ۴XL در رویداد Made by Google که در تاریخ ۲۳ مهر (۱۵ اکتبر) برگذار می‌شود معرفی شده و در تاریخ ۳ آبان (۲۵ اکتبر) برای فروش در دسترس قرار بگیرند. البته در صورت حضور یک مدل ۵G، معرفی و عرضه آن احتمالا با تأخیر بیشتری انجام خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato