ماجرای آزمایش محصولات جدید چری در ایران چیست؟

اعمال تحریم‌های اقتصادی چه در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما و چه دونالد ترامپ شرایط نامطلوبی را بر صنعت خودرو ایران تحمیل کرد، شرایطی همچون افت تولید، کاهش کیفیت و از همه مهم‌تر افزایش ضرر و زیان ناشی از صعود هزینه‌های تولید، که خودروسازی کشور را در تحریم‌های اولیه و ثانویه متاثر از خود کرده است.

در تحریم‌های اولیه هسته‌ای اگر چه صنعت خودرو در اولویت تحریم‌های دولت اوباما قرار نداشت با این حال با شروع تحریم‌ها و همراه با آن افزایش نرخ ارز و محدودیت‌های بانکی، روند نزولی در کیفیت و کمیت خودروهای تولیدی پدید آمد.

با توجه به اینکه در شرایط فعلی بسیاری از برندها بازار ایران را ترک کرده اند، اما شرکت مدیران خودرو  با ارائه  مدل های جدید قصد دارد تا سهمی از بازار خودروهای وارداتی را از آن خود نماید و نشان دهد که با برنامه در بازار باقی خواهد ماند.

مدیران خودرو

شنیده ها حکایت از این دارد که خودروهای 315 با ظاهر تغییر یافته و گیربکس اتومات، ایکس 22 با موتور جدید، ایکس 33 با گیربکس و موتور جدید، ایکس 55 و همچنین تیگو8 و اکسید در این تست جاده در نواحی مختلف کشور حضور داشته اند، البته بنا بر گفته مسئولان مدیران خودرو تست این خودروها به منظور ارائه حتمی به بازار ایران نیست بلکه چری از ایران به عنوان یک مرکز مهم تست محصولات آینده خود با توجه به شرایط جغرافیائی و آب و هوایی استفاده می کند.

خودروهای نسل جدید چری به خوبی توان رقابت با نمونه های وارداتی را داشته و در صورت عرضه به بازار ایران می‌توانند بسیاری از مشتریان خودروهای وارداتی را به سمت خود جذب نمایند.

مطالب مرتبط

ام وی ام X55 به بازار ایران رسید + قیمت [به روز رسانی]

چند روز قبل حضور یک کراس اوور کوچک با پوشش استتاری در خیابان های کشور خبرساز شد. با توجه به شرایط موجود قابل پیش بینی بود که این کراس اوور اهل پر جمعیت ترین کشور جهان باشد. با کمی دقت در فرم اتاق و المان های بدنه هم، می شد شباهت هایی را بین میهمان... ادامه مطلب

قیمت و شرایط فروش MVM X55 مدیران خودرو مشخص شد [به روز رسانی]

چری شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان یکی از کارخانه‌های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو، در جمهوری خلق چین به شمار مى ‌آید. این شرکت دارای هفتمین رتبه از نظر تولید خودرو در کشور چین است. چری تیگو، چری آریزو برخی از خودروهای این شرکت است که در ایران توسط مدیران خودرو مونتاژ... ادامه مطلب

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x

رمزتان را گم کرده‌اید؟