ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

فیسبوک حذف لایک را به طور آزمایشی در استرالیا آغاز کرد

شایعه حذف نمایش عمومی تعداد لایک ها در فیسبوک از مدتی قبل به گوش می رسید تا اینکه این شرکت سرانجام این آزمایش را در کشور استرالیا آغاز کرد. کمپانی فیسبوک به طور آزمایشی مخفی ...

پیمان حسنی
نوشته شده توسط پیمان حسنی | ۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۰

شایعه حذف نمایش عمومی تعداد لایک ها در فیسبوک از مدتی قبل به گوش می رسید تا اینکه این شرکت سرانجام این آزمایش را در کشور استرالیا آغاز کرد.

کمپانی فیسبوک به طور آزمایشی مخفی شدن لایک ها، ری اکشن ها و همچنین تعداد مشاهده ویدیوی پست ها و تبلیغات را از دید کاربران شروع کرد. این آزمایش فعلاً در استرالیا انجام شده و کمپانی اعلام کرده در حال حاضر برنامه ای برای آزمایش این محدودیت در دیگر کشورها در سر ندارد.

بدین ترتیب دوستان کاربری که در استرالیا است می توانند پست های او را لایک کرده و برای آنها ری اکشن بگذارند ولی دیگر نمی توانند بفهمند چند نفر پست های او را لایک کرده اند. همچنین امکان باخبر شدن از تعداد لایک های پست های دوستان وجود نداشته و این اطلاعات فقط برای صاحب پست قابل مشاهده است.

حذف لایک فیسبوک به طور آزمایشی در استرالیا آغاز شد

سخنگوی فیسبوک می گوید آنها قصد دارند با حذف آزمایشی لایک از پست های فیسبوک ببینند این محدودیت تجربه کاربران را بهبود می بخشد یا نه. سپس در مورد اقدامات بعدی تصمیم گیری خواهند کرد.

فیسبوک اواسط اردیبهشت ماه امسال حذف لایک در اینستاگرام را به طور آزمایشی در کانادا انجام داد و پس از آن دامنه آزمایش را به کشورهای دیگر از جمله استرالیا، برزیل، ایرلند، ایتالیا، ژاپن و نیوزلند گسترش داد.

سران فیسبوک به دنبال داده های جدید از حذف آزمایشی لایک در این پلتفرم هستند و می خواهند آنها را با بازخوردهای حذف لایک از اینستاگرام مقایسه کرده و به نتایج جدیدی برسند. آنها قصد دارند کاربران این دو پلتفرم به جای تمرکز روی تعداد لایک ها، روی کیفیت عکس ها و تصاویر خود تمرکز کرده و محیطی سالم تر را شکل دهند.

البته حذف نمایش عمومی لایک ها از اینستاگرام به مذاق افرادی همچون اینفلوئنسرها که از این راه کسب درآمد می کنند خوش نیامده است.

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی