همه چیز درباره آیفون 13
روند زیاندهی اچ تی سی بعد از 26 ماه متوقف شد

روند زیاندهی اچ تی سی بعد از 26 ماه متوقف شد

روند ضرردهی کمپانی اچ تی سی در اتفاقی غیرمنتظره با افزایش ناچیز درآمد کل در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ متوقف شد تا این شرکت به روند ناامید کننده ۲۶ ماه کاهش درآمد پایان دهد.

برای نخستین بار از ژوئن ۲۰۱۷، میزان درآمدهای شرکت اچ تی سی در ماه گذشته میلادی نسبت به ماه قبل و همچنین مدت مشابه سال قبلش افزایش یافت. میزان درآمد کل این شرکت در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ حدود ۴۱ میلیون دلار بوده که نسبت به ماه آگوست ۲۰۱۹ افزایش ۷۳.۵۶ درصدی را نشان می دهد.

روند ضرردهی شرکت اچ تی سی با افزایش ناچیز درآمد در ماه سپتامبر 2019 متوقف شد

مبلغ فوق در مقایسه با درآمد ۴۰ میلیون دلاری این شرکت در سپتامبر سال گذشته میلادی، افزایش ناچیز ۱.۵۳ درصدی را نشان می دهد که برای این شرکت فعال در زمینه تولید تلفن هوشمند و هدست های واقعیت مجازی، به هیچ عنوان رقم بالایی به حساب نمی آید. با این وجود این افزایش درآمد در مقایسه با گزارش مالی فاجعه بار این شرکت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹، بهترین درآمد ماهانه محسوب می شود.

نمی توان با اطمینان از علل افزایش درآمد این شرکت در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ صحبت کرد؛ ولی به احتمال زیاد فروش محصولات واقعیت مجازی عامل افزایش درآمد این شرکت در ماه سپتامبر بوده است. این کمپانی تایوانی قرار است با تولید تلفن هوشمند با مودم ۵G بازگشت باشکوهی به بازار تلفن های هوشمند داشته باشد. فروش خوب محصولات واقعیت مجازی می تواند راه را برای موفقیت های آینده این شرکت هموار کند.

شرکت اچ تی سی مدت هاست که در بازار تلفن هوشمند حضوری ندارد و به دست فراموشی سپرده شده است. اواخر شهریور ماه مدیرعامل این شرکت تغییر کرد. او دو هفته بعد در یک مصاحبه اعتراف کرد که این شرکت نوآوری را در حوزه موبایل متوقف کرده است.

با وجود مشکلاتی که شرکت اچ تی سی با آنها دست و پنجه نرم می کند، هر تغییر مثبتی، هر چند کوچک، می تواند به عنوان کورسوی امیدی برای این شرکت تایوانی باشد و طرفداران این برند نوستالژیک را به بازگشت به دوران باشکوه گذشته امیدوار کند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato