گوشی Mudita Pure با قابلیت وصل نشدن به اینترنت معرفی شد

گوشی Mudita Pure با قابلیت وصل نشدن به اینترنت معرفی شد

موبایل از روز اول به بهانه ابزاری قابل حمل برای تماس با ما همراه شد اما به چنان گجت پرکاربردی تبدیل شده که روزانه چندین ساعت چشم هایمان را به خود خیره می کند. ظاهرا تنها راه برای خلاصی از دست این دستگاه پناه بردن به گوشی ساده ای مثل Mudita Pure است.

گوشی ساده Mudita Pure که پروژه آن در کیک استارتر کلید خورده، برای انجام پایه‌ای ترین کاربردهای یک موبایل طراحی شده و حتی در آن خبری از مرورگر هم نیست چه رسد به اپ‌های اینستاگرام و تلگرام و امثالهم.

گوشی ساده Mudita Pure

طرحی Mudita Pure در عین سادگی بسیار شیک است و شباهت جالبی هم به آیپاد دارد. نمایشگر لمسی در کار نیست و پنل ۲.۸۴ اینچی این گوشی با رزولوشن ۶۰۰ در ۴۸۰ پیکسل از فناوری جوهر الکترونیکی با ۱۶ طیف خاکستری بهره می برد. مزایای استفاده از این نمایشگر خواندن راحت تر متن، صرفه جویی در مصرف انرژی و فقدان نور مضر آبی است. از طرف دیگر زمانی که قرار نیست از اپ های مطرح استفاده کنید، چرا باید سراغ نمایشگرهای رنگی پر مصرف رفت؟

گوشی ساده Mudita Pure

شاید افراد معدودی به راحتی قادر به ترک شبکه های اجتماعی و حتی کاهش میزان وبگردی باشند اما برای کسانی که وابسته فیسبوک، توییتر و سایت های بی شمار دیگر هستند، راهی جز حذف مرورگر باقی نمی ماند.

اگر این هم کافی نیست کلیدی فیزیکی در لبه گوشی قرار گرفته که با فعال کردن آن تمام تماس ها و پیام های ورودی بی صدا خواهند شد. در واقع Mudita Pure برای آشتی دادن کاربر با دنیای واقعی طراحی شده هرچند این نیت خیرخواهانه برایتان ۳۶۹ دلار آب خواهد خورد. البته با پرداخت ۲۵۸ دلار می توانید از طریق کیک استارتر آنرا پیش خرید کنید

گوشی ساده Mudita Pure

با تمام این تفاسیر می توانید Mudita Pure را از طریق کابل USB-C به لپ تاپ یا دستگاه های دیگر متصل کرده و از آن به عنوان مودم ۴G برای اتصال به اینترنت استفاده کنید.

 

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato