کاوازاکی Z H2 رونمایی شد؛ موتورسیکلت شهری 197 اسب بخاری مجهز به سوپرشارژر

کاوازاکی Z H2 رونمایی شد؛ موتورسیکلت شهری 197 اسب بخاری مجهز به سوپرشارژر

کاوازاکی سرانجام از جدیدترین موتورسیکلت شهری مجهز به سوپرشارژر خود به نام کاوازاکی Z H2 رونمایی کرد. این موتورسیکلت با ظاهر عریان (با کمترین میزان فلاپ و قطعات پلاستیکی آیرودینامیک در بدنه) ظاهر مدل Kwaka را با قدرت جنون آمیز ۱۹۷ اسب بخاری مدل H2 ترکیب کرده و به هیچ وجه برای افراد آماتور ساخته نشده است.

موتور کاوازاکی Z H2 روز گذشته در موتور شوی توکیو رونمایی شد و کنترل آن در ابتدای شتاب گیری نرم و قابل کنترل و در سرعت های بالا همانند رها شدن تیر از کمان و جنون آمیز عنوان شده است.

موتورسیکلت کاوازاکی Z H2 رونمایی شد

موتور موتورسیکلت کاوازاکی Z H2 از مدل H2 SX قرض گرفته شده و تغییرات متعددی روی آن صورت گرفته است. مجموعه این اصلاحات منجر به گشتاور بیشتر در دور موتور کمتر از ۷۰۰۰ بر دقیقه و همچنین افزایش ناچیز قدرت در دور ۸۵۰۰ بر دقیقه پیش از حرکت تیرکمانی شده و در ادامه موتورسوار را تا پیش از رسیدن به محدوده قرمز موتور به قدرت ۱۹۷ اسب بخار می رساند.

ظاهر موتور سیکلت Z H2 همان چیزی است که از این گونه موتور سیکلت ها انتظار می ورد. طراحی آن بیننده را یاد ربات های فیلم تبدیل شوندگان انداخته و چراغ های ال ای دی عینک مانند جلو مدل Z1000 را در ذهن تداعی می کنند. داربست های سبز رنگ فریم بدنه نیز به رعب آور شدن ظاهر موتور کمک کرده اند.

کاوازاکی Z H2 همانند مدل H2 از رینگ هایی به رنگ خاکستری براق با قسمت هایی به رنگ خاکستری مات برخوردار است. موتور این مدل ظاهر چندان زیبایی ندارد ولی به هیچ وجه مانع از سوار شدن بر این اسب رام نشدنی نمی شود.

یک نمایشگر TFT در داشبورد برای نمایش دادن اطلاعات مختلف موتور از جمله وضعیت اتصال گوشی تعبیه شده است. به لطف اهرم گاز که از تکنولوژی Drive-by-wire بهره می برد و همچنین واحد مدیریت اینرسی، این موتور از قابلیت هایی همچون کروز کنترل، کنترل کشش، حالت های مختلف قدرت، لانچ کنترل، ترمز ABS و سامانه مدیریت وارد شدن به پیچِ اختصاصی کاوازاکی به نام KCMF بهره می برد.

سیستم تعلیق موتورسیکلت Z H2 همانند مدل H2 توسط Showa ساخته شده و از ضربه گیرهای تماماً قابل تنظیم بهره می برد. ترمزهای مونوبلاک ساخت کمپانی برمبو (Brembo) هستند.

تیزر معرفی موتورسیکلت کاوازاکی Z H2:

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato