ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

با مسواک اورال بی Genius X و هوش مصنوعی آن دیگر نمی‌توانید بد مسواک بزنید

اصلاً فکر نمی کردیم پای هوش مصنوعی به دهان هم باز شود ولی حالا شرکت اورال بی با مسواک برقی اورال بی Genius X چنین کاری کرده است. این مسواک 220 دلاری با بهره مندی ...

پیمان حسنی
نوشته شده توسط پیمان حسنی | ۵ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۰

اصلاً فکر نمی کردیم پای هوش مصنوعی به دهان هم باز شود ولی حالا شرکت اورال بی با مسواک برقی اورال بی Genius X چنین کاری کرده است. این مسواک 220 دلاری با بهره مندی از هوش مصنوعی به کاربر کمک می کند تا دندان های خود را بهتر مسواک کند.

مسواک اورال بی Genius X از طریق بلوتوث به اپلیکیشن اختصاصی وصل شده و زمانی که کاربر مسواک زدن را شروع می کند، اپلیکیشن با نمایش دادن یک تایمر، مدت زمان مسواک زدن را به کاربر نشان داده و او را برای شستن قسمت های مختلف دهان راهنمایی می کند.

به گفته اورال بی، مسواک Genius X به کمک سنسورها وارد آمدن فشار بیش از حد روی دندان ها و همچنین نکشیده شدن برس به میزان کافی روی برخی دندان ها را تشخیص می دهد و داده های سنسورها را به اپ ارسال می کند. اپلیکیشن به کمک الگوریتم هوش مصنوعی این داده ها را آنالیز کرده و کاربر را برای بهتر مسواک زدن راهنمایی می کند و در نهایت به او امتیاز می دهد.

مسواک اورال بی Genius X
قاب مسافرتی مسواک 220 دلاری اورال بی Genius X تلفن هوشمند کاربر را هم شارژ می کند.

مسواک Genius X اولین محصول قابل اتصال شرکت اورال بی نیست. این کمپانی سال 2014 یک مسواک بلوتوثی به بازار عرضه کرد که با مشورت دندانپزشک قابلیت برنامه ریزی داشت. این شرکت سال 2016 سری Genius را معرفی کرد. مدل های اولیه در این سری برای دنبال کردن مسواک زدن کاربر به دوربین گوشی وابسته بودند و کاربر باید گوشی خود را روی نگهدارنده نصب می کرد که بعد از مدتی دردسرساز می شد.

یکی از کاربران سایت فوربز مسواک اورال بی Genius X را بررسی کرده و عملکرد اپلیکیشن در تشخیص موقعیت مسواک در دهان را مثبت ارزیابی کرده. یکی از کاربران یوتیوب نیز پا را فراتر گذاشته و یک بررسی مفصل تقریباً نیم ساعته از این محصول در یوتیوب منتشر کرده و حسابی از آن تعریف کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی