تیم کوک فکر می کند کاربران اپل حساس و ثروتمند هستند

تیم کوک فکر می کند کاربران اپل حساس و ثروتمند هستند

تا پیش از این، نظام اقتصادی دنیا به دو دسته سرمایه‌دار و غیر سرمایه‌دار تقسیم می‌شد. اما با توجه به صحبت‌های جدید تیم کوک، می‌توان دسته سوم جدیدی را نیز در نظر گرفت؛ کسانی که هم ایرپاد دارند و هم ایرپاد پرو.

تیم کوک در مراسمی که گزارش‌های مالی خود را برای سهامداران شرح می‌داد، گفته است:

کمی در رابطه با مشتری‌هایی که نسبت به خرید ایرپاد پرو اقدام می‌کنند، مضطرب هستیم. به خصوص مشتری‌هایی که همین اوایل ایرپاد پرو را خریداری می‌کنند، زیرا آن‌ها ایرپاد معمولی نیز دارند که اجازه می‌دهد در مواقعی که احساس می‌کنند باید صدای محیط را حذف کنند، از ایرپاد پرو استفاده کنند و در مواقع دیگر، از ایرپادهای معمولی.

ایرپاد پرو

تیم کوک با خود فکر می‌کند که کاربران این کمپانی بسیار ثروتمند و حساس هستند که با خود فکر کنند، خوب الان زمان مناسبی است تا صدای محیط را حذف کنم، پس از ایرپاد پرو استفاده می‌کنم. یا مثلا، به نظر می‌رسد که الان بدنم تمایل دارد کمی از صدای بیرون را بشونم، پس از ایرپاد‌های «معمولیم» استفاده می‌کنم. اما آیا واقعا هستند افرادی که انقدر به صدای پیرامون خود اهمیت بدهند؟

تصور کنید که با همکارتان مشغول صحبت هستید که ناگهان وی ایرپاد‌های غیر حرفه‌ای خود را در می‌آورد و ایرپادهای حرفه‌ای خود را داخل گوشش می‌گذارد. آیا شما باید از این حرکت وی ناراحت شوید، یا به ندای بدنش که قصد دارد نویز اطراف (صدای شما) را کاهش دهد احترام گذاشته و به سادگی از کنار آن عبور کنید؟ از نظر تیم کوک این انتخاب مشتری است و باید به آن احترام گذاشت.

در نتیجه کاربران «حساس» باید ایرپاد ۲۰۰ دلاری خود را به ایرپاد پرو ۲۵۰ دلاری متصل کنند تا بتوانند نهایت احترام را به ندای درون خود بگذارند. شما هم باید با این قضیه کنار بیایید. با این حال هیچ دلیلی مبنی بر حمل دو جعبه نخ دندان در جیبتان وجود ندارد.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato