ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

امکان ثبت نام اینترنتی رانندگان تپسی فراهم شد

متقاضیان کار در سامانه هوشمند حمل و نقل آنلاین تپسی می‌توانند به جای ثبت نام حضوری، به صورت آنلاین ثبت نام و پس از طی مراحل تایید صلاحیت توسط پلیس به عنوان سفیر این شرکت ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۸

متقاضیان کار در سامانه هوشمند حمل و نقل آنلاین تپسی می‌توانند به جای ثبت نام حضوری، به صورت آنلاین ثبت نام و پس از طی مراحل تایید صلاحیت توسط پلیس به عنوان سفیر این شرکت شروع به کار کنند.

تپسی اعلام می‌کند که برای اولین بار امکان ثبت نام آنلاین رانندگان را علاوه بر امکان ثبت نام حضوری در بین سایر تاکسی‌های اینترنتی اجرایی کرده است تا دیگر نیازی به مراجعه مستقیم به مراکز ثبت نام میدانی یا شرکت تپسی نباشد

ثبت نام آنلاین رانندگان در سامانه تپسی هوشمند بوده و در هیچ مرحله‌ای نیاز به مراجعه حضوری ندارد. در این فرایند تمامی مدارک لازم در سامانه بارگذاری شده و برای احراز هویت راننده‌ها از عملیات تطبیق چهره استفاده می‌شود. قرار است در آینده نزدیک، ورود به اپلیکیشن سفیران نیز از طریق تشخیص چهره انجام شود تا امنیت اپ تپسی بیش از پیش افزایش یابد.

آنطور که تپسی گزارش داده، اطلاعات رانندگان متقاضی پس از ثبت نام اینترنتی توسط توسط پلیس بررسی و در صورت تایید صلاحیت آنها، مراحل بعدی برای جذب سفیران جدید تپسی انجام میشود.

سامانه ثبت نام راننده تپسی که در ماه‌های اخیر راه‌اندازی شده است، قابلیت اتصال به درگاه‌های احراز هویت دولت نظیر سامانه شاهکار را نیز دارد و به محض فعال شدن این سامانه‌ها، میتواند به آنها متصل شود. در حال حاضر متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت این شرکت، به‌صورت اینترنتی مدارک خود را بارگذاری و به منظور احراز هویت، در یک ویدئوی کوتاه ۲۰ ثانیه‌ای خود را معرفی کنند.

قابلیت ثبت نام آنلاین تپ‌سی، بخصوص برای افرادی که شغل دیگری دارند و مایل هستند با استفاده از قابلیت «مقصد دلخواه»، در مسیر روزانه خود، به عنوان سفیر تپ‌سی فعالیت پاره‌وقت داشته باشند، کاربردی است چرا که دیگر وقت و انرژی برای مراجعه حضوری گرفته نمی‌شود. قابلیت مقصد دلخواه به این شکل است که سفیران تپسی می‌توانند با روشن کردن این گزینه، سفرهای به سمت مقصد مورد نظر خود را دریافت کنند و مسافرینی را سوار کنند که مقصد آنها با مسیر سفر این رانندگان همخوانی دارد.

ثبت نام آنلاین تپسی

همکاری پاره وقت در تپسی می‌تواند منجر به کاهش خودروهای تک سرنشین و کمک به کمتر شدن آلودگی هوای شهرها شود. همه روزه میلیونها خودرو در حال تردد در کلانشهرها داریم که در زمان رفت و آمد به محل کار یا برگشت، تک سرنشین تردد می‌کنند. همانطور که پیش‌تر گفته شد قابلیت «تعیین مقصد دلخواه» در اپلیکیشن تپسی که به همه این امکان را می‌دهد تا به صورت پاره‌وقت و در زمان‌های دلخواه خود، به عنوان سفیر با این شرکت همکاری کنند.

این امکان به افراد اجازه می‌دهد بتوانند با دانلود اپلیکیشن تپسی به عنوان راننده، در ساعات اوج ترافیک، صندلی خالی خود را به اشتراک بگذارند و نقش و مسئولیت اجتماعی خود را در کاهش ترافیک و آلودگی هوا ایفا کنند. به این ترتیب حتی افرادی که سفیر تمام وقت تپ‌سی نیستند و از خودروی شخصی در طول روز استفاده می‌کنند می‌توانند از همین رفت و آمدهای همیشگی خود، درآمد بسازند.

حال با راه اندازی سامانه ثبت نام آنلاین در تپسی، هر فردی می‌تواند به راحتی با ثبت نام و طی مراحل احراز صلاحیت، همکاری خود را با تپسی آغاز کند و هر زمانی از روز که برایش امکانپذیر بود، در محدوده‌های مورد نظر خود، سفرهای درخواستی با تپسی را انجام دهد و به پاکسازی هوای شهر خود و کاهش ترافیک کمک کند و همچنین منبع درآمد جدیدی نیز برای خود فراهم کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی