هدست گیمینگ ریزر کراکن آلتیمیت با قیمت 129 دلار رونمایی شد

هدست گیمینگ ریزر کراکن آلتیمیت با قیمت 129 دلار رونمایی شد

ریزر از هدست گیمینگ جدید خود به نام ریزر کراکن آلتیمیت (Razer Kraken Ultimate) رونمایی کرد. این محصول از قابلیتی به نام THX Spatial Audio بهره می برد که به گفته ریزر از صدای فراگیر عملکرد بهتری داشته و گیمر را بیشتر در دنیای بازی غرق می کند.

هدست ریزر کراکن آلتیمیت از آنجا که محصولی پرچمدار محسوب می شود، از قابلیت های متعددی برخوردار است. این محصول درایورهای نئودیمیومی ۵۰ میلیمتری داشته و از تکنولوژی THX Spatial Audio بهره مند است. این تکنولوژی با بهره برداری از واکنش گوش های انسان به صداها، کاربر را در یک حباب ۳۶۰ درجه قرار می دهد. به گفته ریزر این قابلیت از صدای فراگیر ۷.۱ کاناله قدرتمندتر است.

هدست ریزر کراکن آلتیمیت

کمپانی ریزر برای اطمینان از واضح بودن صدای گیمر در چت ها، میکروفون ریزر کراکن آلتیمیت را به قابلیت حذف نویز مجهز کرده تا صدای او هر چه شفاف تر به گوش هم تیمی ها برسد.

گوشی های هدست مورد بحث در داخل از ابرهای نرم و در قسمت بیرون از چرم مصنوعی بهره می برند همچنین داخل آنها ژل های مخصوصی تعبیه شده که گوش های کاربر را خنک می کنند. ریزر گیمرهایی که از عینک استفاده می کنند را فراموش نکرده و گوشی ها را طوری طراحی کرده تا فشار کمتری به دسته عینک وارد کنند.

هدست ریزر Kraken X USB

فرکانس پاسخ دهی هدست ریزر کراکن آلتیمیت که تنها ۲۷۵ گرم وزن دارد، از ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلو هرتز متغیر بوده و حساسیت آن ۱۰۹ دسیبل است. این محصول از نورپردازی Chroma RGB نیز بهره مند بوده و با کابل ۱.۳ متری USB به سیستم متصل می شود. هدست ریزر کراکن آلتیمیت از هم اکنون به قیمت ۱۲۹ دلار قابل خریداری است.

ریزر علاوه بر هدست ریزر کراکن آلتیمیت، هدست ارزان قیمت Kraken X USB را نیز به قیمت ۵۹ دلار معرفی کرد. فرکانس پاسخ دهی این محصول از ۱۲ هرتز تا ۲۸ کیلوهرتز و با حساسیت ۱۰۹ دسیبل بوده و از صدای فراگیر ۷.۱ کاناله، درایورهای ۴۰ میلیمتری و نورپردازی سبز روی گوشی ها بهره می برد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato