ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

رئیس سازمان بسیج: اکانت فیک در شبکه‌های اجتماعی نداریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با رد شایعاتی مبنی بر وجود اکانت فیک اعضای سازمان بسیج در شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد که جدا از این مساله، شایعه افرادی که پول می‌گیرند و برای بسیج در فضای ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۰

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با رد شایعاتی مبنی بر وجود اکانت فیک اعضای سازمان بسیج در شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد که جدا از این مساله، شایعه افرادی که پول می‌گیرند و برای بسیج در فضای مجازی فعالیت می‌کنند نیز نادرست است چرا که بسیج نیازی ندارد تا از این قبیل اقدامات انجام دهد.

سردار «غلامرضا حسینی» در گفتگوی تفصیلی با خبرگزاری تسنیم درباره موارد مختلفی صحبت کرده و در خلال این گفتگو درباره مرکز ماهر بسیج نیز صحبت به میان آورده‌ است؛ مرکزی که به گفته حسینی قرار است با استفاده از فناوری روز و همکاری با وزارتخانه‌های مختلف، اقدامات مثبتی انجام دهد. او همچنین درباره فعالیت‌های بسیج در حوزه سایبری نیز صحبت کرده است:

«امروز فضای مجازی یک موضوع بسیار گسترده ای است. اقشار فرهیخته، دانشمند، نخبه و جوانان مان حضور گسترده ای در فضای مجازی دارند و این ها فرزندان این ملت هستند. ضریب نفوذ اینترنت در کشور ما بسیار بالاست و بخش قابل توجهی کاربر اینترنت در ایران وجود دارد که بخش زیادی از آنها بسیجی و انقلابی هستند و انگیزه دارند و نیازی به اکانت فیک ندارند و اگر همه فعال باشند اتفاق بسیار ویژه ای خواهد افتاد. نیروهای انقلابی در فضای مجازی حضور دارند و حضورشان قطعا توسعه پیدا خواهد کرد. قطعا نیروهای انقلابی از فناوری ارتباطی استفاده می کنند.»

سردار حسینی تاکید کرده که بسیجی‌ها را کسی سازماندهی نمی‌کند و خودشان به شکل خود جوش به شبکه تقسیم می‌شوند؛ شبکه‌ای که حالا در فضای مجازی نیز حضور پیدا کرده است: «قطعا حضور بسیج در فضای مجازی بسیار گسترده تر از تصور دشمنان است و لزومی به استفاده از اکانت فیک نیست. اینکه عده ای را استخدام کرده و پشتیبانی مالی کنیم که در فضای مجازی فعالیت داشته باشند، به هیچ عنوان این اقدام را انجام نداده و نیازی به این اقدام نداریم.»

او معتقد است وقتی می‌توان با اکانت واقعی و مردمی در شبکه‌های مجازی فعالیت و تولید محتوا کرد، نیازی به داشتن اکانت فیک برای اعضای بسیجی نیست. او این روش استفاده از اکانت فیک را به منافقین نسبت داده و تاکید دارد که افکار عمومی چنین شایعاتی را باور نمی‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور فضای مجازی را یک عنصر نقش آفرین در دنیای امروزی تعریف کرده و تاکید کرده که بسیج باید بهره‌برداری صحیحی از این فضا داشته باشد: «معتقدیم اینترنت در کشور ما باید اینترنت پاک باشد و این اعتقاد را با صراحت بیان می کنیم زیرا همان هایی که خودشان خالق این فناوری هستند می گویند ما اجازه نمی دهیم فرزندانمان به راحتی از هر نوع فناوری و هر نرم افزاری استفاده کنند و آنها این موضوع را طبقه بندی و مدیریت کرده اند.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (24 مورد)
 • nexaen
  nexaen | ۳ آذر ۱۳۹۸

  دقت کردین نوشته های آرش پارساپور همشون اینجورین؟ از زمانی که عضو دیجیاتو شده داره مطالب رژیم رو زیر پوشش تکنولوژی به مخاطب تزریق میکنه. آرش پارساپور این پولا خوردن نداره.

  • Ehsan Karami
   Ehsan Karami | ۷ آذر ۱۳۹۸

   باید خودمون دست بکارشیم
   تو دعوا حلواپخش نمیکنن، شما نزنی میزنت.
   ديدی وقتي گاردی ها میان کاری ندارن شما بودی یا نه بی‌رحمانه همه رو میزنن تر و خشک رو میسوزونن.
   خلاصه که گشتاپو با او بگیر و ببند ریخت این ها که نوپو و ایپو میپو هن

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی