تصادف جزئی ایلان ماسک با تسلا سایبرتراک خبر ساز شد

تصادف جزئی ایلان ماسک با تسلا سایبرتراک خبر ساز شد

ایلان ماسک پس از معرفی وانت برقی با طراحی عجیب سایبرتراک و مسائل پیرامون معارفه آن حواشی بسیار زیادی درست کرده و منتقدان و هواداران خاص به خود را پیدا کرده است.

در هر صورت به نظر می رسد ایلان ماسک علاقه ویژه ای به درست کردن حواشی پیرامون شرکت های تابع خود همچون تسلا و اسپیس ایکس دارد و این بار به سراغ وانت سایبرتراک برای صرف شام و یک رانندگی شبانه در لوس آنجلس رفته است.

او پس از ترک محل رستوران که همراه با دیگر مدل های تسلا در حال اسکورت شدن است در حین خروج از محل پارکینگ با مخروط ترافیکی برخورد می کند و به نوعی از روی آن عبور می کند. مشخص نیست که آیا ایلان ماسک به طور عمدی با مخروط برخورد کرده یا به علت ابعاد خاص بدنه سایبرتراک این مخروط را به کلی ندیده است.

پارک کردن سایبرتراک در پارکینگ رستوران باعث شده تا کارکنان این رستوران به دردسر بیفتند زیرا همه تقاضا عکس گرفتن با این وانت برقی عجیب داشته اند.

حتی ادوارد نورتون ستاره هالیوودی که در این رستوران حضور داشته برای مشاهده این وانت برقی از رستوران خارج می شود.

پیش از این در زمان معرفی سایبرتراک یکی از مهندسین شرکت تسلا با پرتاب گوی فلزی به سمت شیشه ها قصد نشان دادن مقاومت شیشه های آن را داشت که در هر دو تلاش شیشه های سایبرتراک می شکند.

در هر صورت حواشی پیرامون معرفی جدیدترین محصول شرکت تسلا پایانی ندارد و حتی موسسه ایمنی ANCAP  نیز به طراحی غیر استاندارد بدنه سایبرتراک و امکان آسیب رساندن به عابرین پیاده باعث می شود تا عملا سایبرتراک همانند یک پروژه رویایی و دست نیافتنی به نظر برسد.

تا پیش از این شرکت تسلا و ایلان ماسک از ۵ محصول کاملا متفاوت پرده برداری کردند که هیچ یک از آنها تا بدین لحظه به صورت یک محصول تجاری به فروش نرسیده است و در حال حاضر تسلا با دارا بودن تنها ۳ محصول بسیار گران قیمت به لطف مشوق های مالی دولت آمریکا و مالیات کم کار بسیار سختی در برابر سیل عظیم حرکت خودروسازان بزرگ جهانی به سمت تولید وسایل نقلیه برقی خواهد داشت.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato