ساخت فیلم کوتاه «دختر» با آیفون ۱۱ پرو [تماشا کنید]

اگر تاکنون به قدرت فیلم‌برداری آیفون ایمان نیاورده‌اید، بهترین راه دیدن این فیلم کوتاه که به کارگردانی «تئودور دلفی» و فیلم‌برداری «لارنس شر» به مناسبت فرا رسیدن سال نوی چینی ساخته شده. نکته اینجاست که این فیلم ۸ دقیقه‌ای تماما توسط آیفون ۱۱ پرو فیلم‌برداری شده است.

این فیلم که «سال نوی چینی - دختر» نام دارد، زندگی یک مادر را نشان می‌دهد که راننده تاکسی است و دخترش را نیز همراه خود به به سر کار می‌برد. کل فیلم از فلش بک‌هایی ساخته شده که زندگی این خانواده و مکالمه‌های بین مادر و دختر داستان را نشان می‌دهد. هنرپیشه اصلی این فیلم به نام «Zhou Xun» نیز به عنوان یکی از هنرپیشه‌های مطرح سینمای چین معرفی می‌شود. در ادامه می‌توانید این فیلم کوتاه ۸ دقیقه‌ای را تماشا کنید:

در ویدیو پشت صحنه این فیلم می‌بینیم که آیفون پرو بعضا بدون هیچ سخت‌افزار کمکی خاصی، ازصحنه‌های متعدد فیلم‌برداری می‌کند. البته بعضی مواقع پایه‌های مختلفی برای ثابت نگه داشتن آن استفاده شده ولی در کل می‌توان گفت که کیفیت ویدیو‌ها فوق‌العاده هستند. فیلم‌بردار این فیلم کوتاه می‌گوید آیفون ۱۱ پرو به خوبی از پس صحنه‌های تاریک برآمده و داشتن ۳ لنز مجزا، به خوبی دست کارگردان را برای انتخاب بهترین قاب تصویر باز می‌گذارد. در ادامه می‌توانید پشت صحنه این فیلم را ببینید:

نکته‌ای که از دیدن این فیلم باید به آن توجه کنید، لرزشگیر خارق‌العاده آیفون ۱۱ پرو است که در سخت‌ترین شرایط نیز ویدیو‌هایی بدون لرزش را ضبط می‌کند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟