ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نبرد استارتاپها
تکنولوژی

سومین دوره رقابت اینوتکس پیچ با نبرد استارتاپ‌ها همراه خواهد بود

اینوتکس پیچ، یکی از بخش‌های رقابتی نمایشگاه اینوتکس است که برای سومین سال متوالی رقابتی بزرگ را بین استارتاپ‌های سراسر کشور رقم خواهد زد. تاکنون هشت دوره از نمایشگاه اینوتکس برگزار شده و میزبان استارتاپ‌های ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲۲ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲

اینوتکس پیچ، یکی از بخش‌های رقابتی نمایشگاه اینوتکس است که برای سومین سال متوالی رقابتی بزرگ را بین استارتاپ‌های سراسر کشور رقم خواهد زد.

تاکنون هشت دوره از نمایشگاه اینوتکس برگزار شده و میزبان استارتاپ‌های متعدد و شرکت‌های فناور زیادی از جامعه بین‌المللی بوده است. اینوتکس پیچ نیز یکی از رویدادهای جانبی این نمایشگاه خواهد بود که برای سومین سال متوالی برگزار خواهد شد.

رقابت اینوتکس‌پیچ با هدف معرفی و سرمایه‌گذاری روی ایده‌ها و استارتاپ‌های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام خواهد شد و شامل مراحل مختلفی خواهد بود. در مرحله نخست استارتاپ‌ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌گذاران دعوت به عمل می‌آید.

در این مرحله از رقابت، که در استان‌های (سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، مازندران و تهران) برگزار خواهد شد، ابتدا تیم‌های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذاران محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می‌پردازند.

نبرد استارتاپها

در ادامه این رقابت‌ها، استارتاپ‌های برگزیده در مرحله مقدماتی به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ بایکدیگر به رقابت نیمه‌نهایی و نهایی می‌پردازند که در آن استارتاپ‌ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دوره پیش‌شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدمات ویژه‌ای نظیر فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم¬های پرداخت آنلاین و غیره را خواهند داشت. این امکانات به این منظور نسبت به استارتاپ‌ها اعطا می‌شود که بتوانند کسب‌وکار خود را توسعه داده و آمادگی بیشتری برای شرکت در رقابت نهایی داشته باشند.

در مرحله نیمه نهایی هریک از استارتاپ ها ضمن ارائه کسب و کار خود، سایر رقبا را رصد کرده و به صورت موشکافانه باید آن ها را بررسی نمایند تا در صورت راهیابی به مرحله فینال، در بخش INOTEX Battle بتوانند رقبای خود را به چالش می کشند و دلیل برتری خود بر سایر فینالیست های رویداد را اثبات نمایند. امسال برای اولین بار رقابت نهایی بین استارتاپ‌ها در قالب Battle (نبرد استارتاپی) اتفاق خواهد افتاد. در اینوتکس بتل، استارتاپ‌ها علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات خود، دوبه‌دو به بحث و مناظره بایکدیگر خواهند پرداخت تا در نهایت برترین استارتاپ‌ها از دیدگاه داوران و مخاطبان انتخاب گردد

رقابت اینوتکس‌پیچ با هدف معرفی و سرمایه‌گذاری روی ایده‌ها و استارتاپ‌های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود؛ ازاین‌رو دبیرخانۀ نمایشگاه اینوتکس از سرمایه‌گذاران، وی‌سی‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و افراد علاقه‌مند برای شرکت در این رویداد و سرمایه‌گذاری روی ایده‌های منتخب دعوت به‌عمل می‌آورد.

خاطرنشان می‌سازد که نهمین دوره از نمایشگاه اینوتکس خردادماه سال 99 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور کلیه بازیگران زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای شرکت در بخش رقابتی رویداد اینوتکس و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت رسمی این رقابت مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی