ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اولین دوره رویداد Refresh در کارخانه نوآوری دیهیم برگزار می‌شود

اولین رویداد رفرش با موضوع مديريت محصول، طراحی و فرانت‌اند ۸ اسفند ۹۸ در کارخانه نوآوری و شتابدهی ديهيم برگزار می‌شود. تمرکز اصلی این رويداد الهام بخشی به طراحان و مديران محصول، به‌روز رسانی و ...

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۵

اولین رویداد رفرش با موضوع مدیریت محصول، طراحی و فرانت‌اند ۸ اسفند ۹۸ در کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم برگزار می‌شود. تمرکز اصلی این رویداد الهام بخشی به طراحان و مدیران محصول، به‌روز رسانی و تبادل دانش بین جامعه‌ هدف است.

این رویداد یک روزه تمرکز اصلی خود را به الهام بخشی به طراحان و مدیران محصول قرار داده و هدف اصلی‌اش، تبادل دانش در بین این افراد است. در این رویداد به جز چند سخنرانی در این زمینه؛ ورکشاپ‌هایی پیرامون فرانت‌اند نیز برگزار خواهد شد. در رویداد رفرش به موضوعاتی پرداخته می‌شود که دغدغه‌های حال حاضر در طراحی و مدیریت محصول هستند. توجه به این موضوعات کمک زیادی در جهت آگاهی و افزایش دانش، تامین مزیت رقابتی و داشتن محصولات کارآمدتر خواهد کرد.

مهران عباسی، برگزار کننده این رویداد اعلام کرد: «این رویداد شامل چندین سخنرانی توسط افراد متخصص و با تجربه‌ برای انتقال و اشتراک موضوعاتی از این دست خواهد بود. همچنین رفرش با نظر گرفتن چند پنل تخصصی در زمینه مسائل مرتبط با طراحی محصول، سعی به چالش کشیدن این مسائل خواهد داشت.»

سخنرانان این رویداد از مجموعه‌هایی چون صباایده، کافه بازار، اسنپ و تپسی خواهند بود و رویداد از ساعت ۸.۳۰ صبح لغایت ۱۸.۳۰ بعداز ظهر ۸ اسفند ادامه خواهد داشت. گفتنیست کارخانه نوآوری دیهیم در منطقه قیامدشت تهران قرار دارد.

رفرش فرصت مناسبی است برای دانشجویان، مدیران و طراحان محصول، جامعه طراحان، برنامه نویسان، طراحان وب و علاقه‌مندان این حوزه تا با دغدغه‌های روز دنیای مدیریت محصول بیشتر آشنا شوند و با افراد فعال در این حوزه به صورت رو در رو به صحبت بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بلیت زودهنگام به این لینک مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی