همه چیز درباره آیفون 12

ویروس کرونا در قاب تصویر؛ وضعیت اضطراری در چندین کشور

ویروس کرونا صدها نفر از شهروندان چین و دیگر نقاط دنیا را مبتلا به نوعی بیماری شبیه سینه پهلو کرده است. این ویروس کشنده زنگ خطر را در تمام کشورهای دنیا به صدا در آورده و به تایلند، ژاپن، تایوان، کره جنوبی، ایالات متحده و استرالیا نیز سرایت کرده است.

در ادامه تصاویری از شهروندان و نیروهای امدادی اقصی نقاط دنیا را مشاهده می کنید که برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا و کنترل آن تلاش می کنند:

ویروس کرونا

خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در ووهان چین. پزشک بیمارستان شهر ووهان و عضو تیم ضربتی مبارزه با این ویروس.

کارکنان به سرعت در حال تولید ماسک در شهر هاندان چین هستند. برخی شهرهای چین به خاطر ویروس کرونا با کمبود ماسک و دیگر لوازم پزشکی مواجه شده اند.

عملیات ساخت بیمارستان 1000 تخته در ووهان چین آغاز شده است. این بیمارستان موقتی پذیرای بیماران مبتلا به ویروس کرونا خواهد بود و حدوداً یک هفته دیگر افتتاح می شود.

شهروندان هنگ کنگی برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با ماسک در مکان های عمومی تردد می کنند. همزمان با سال نوی چینی بسیار از شهروندان در حال کنسل کردن سفرهای خود به چین هستند. روز شنبه در هنگ کنگ بالاترین وضعیت اضطراری اعلام شد و مدرسه ها را تا اواسط ماه آینده میلادی به تعطیلی کشاند.

یکی از نیروهای امدادی کره جنوبی با لباس ویژه در حال پاشیدن مواد ضدعفونی کننده در قطار است.

تابلو هشدار در فرودگاه بین المللی ناریتا در ژاپن کنسل شدن پروازها به شهر ووهان چین را به اطلاع مسافران می رساند. ژاپن یکی از مقاصد تفریحی برای توریست های چینی محسوب می شود.

ویروس شناسان دانشگاه ماربورگ آلمان به دنبال ساخت واکسن کرونا ویروس هستند.

پوستری که در ترمینال 4 فرودگاه هیترو لندن نصب شده نشانه های ویروس کرونا یعنی تب، تنگی نفس و سرفه را نشان می دهد.

شهروندان بانکوک در مکان های عمومی ماسک می زنند. تاکنون چهار نفر در تایلند به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

فعالان محیط زیست با تجمع در برابر وزارت امور خارجه روسیه در مسکو خواهان اسکن دقیق مسافران کشورهای جنوب شرق آسیا هستند.

توریست ها در حالی که ماسک بر صورت دارند، از قلعه ادینبورو در اسکاتلند بازدید می کنند. تاکنون 14 نفر در این کشور با نشانه های ویروس کرونا معانیه شده اند که جواب مبتلا شدن آنها به این ویروس منفی بوده. دولت اسکاتلند با تشکیل تیم ویژه اوضاع را تحت نظر گرفته است.

آماده باش در آلمان. ماسک یکی از نیروهای ویژه بیماری های واگیردار در فرودگاه مونیخ.

 

آگهی استخدام

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟