ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اندرو ینگ
تکنولوژی

اندرو ینگ از نامزدی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا انصراف داد

اندرو ینگ، کارآفرین شناخته شده دنیای تکنولوژی که پیشتر از طرف حزب دمکرات آمریکا نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور شده بود اعلام کناره گیری کرد. او اهل نیویورک است و پدر و مادرش از ...

اندرو ینگ، کارآفرین شناخته شده دنیای تکنولوژی که پیشتر از طرف حزب دمکرات آمریکا نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور شده بود اعلام کناره گیری کرد.

او اهل نیویورک است و پدر و مادرش از مهاجران تایوانی هستند؛ سابقه کاری ینگ نیز طیف وسیعی از مشاغل را در بر می گیرد که از قانون کار گرفته تا استارتاپ ها و شرکت های سرمایه گذاری و سازمان های غیرانتفاعی را شامل می شود. او در سال ۲۰۱۱ میلادی سازمان غیرانتفاعی Venture for America را تاسیس کرد که هدفش ایجاد شغل در شهرهای کم برخوردار آمریکا بعد از بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ بود.

اندرو ینگ تصمیم داشت که تخصص و تجربه کاری اش را در کمپین انتخاباتی اش پیاده کند؛ کمپینی که در آن ینگ در لباس سیاستمداری ظاهر می شود که نگران از دست رفتن مشاغل و اثرات اقتصادی پیش بینی نشده تکنولوژی است. ینگ به خاطر حضور همیشگی اش در میم های اینترنتی و دیگر اتفاقات دنیای وب به کاندیدای محبوب نسل جوان آمریکا بدل شده بود.

او در کمپین های انتخاباتی خود وعده داده بود مبلغی به نام سهم آزادی را که برابر با هزار دلار است فارغ از میزان درآمد و نژاد به صورت ماهانه به آمریکایی ها پرداخت کند.

اندرو ینگ
اندرو ینگ در کنار برنی سندرس نامزد دیگر انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

او همچنین از طرح پنج تریلیون دلاری خود برای تغییرات اقلیمی سخن گفته بود. این طرح که «تصاعدات پایین تر، زمین بهتر» نام داشت یک رویکرد پنج وجهی را به تصویر می کشید و قرار بود به لطف آن تا اواسط قرن جاری تصاعدات کربنی آمریکا به صفر برسد.

مهاجرت از سوخت های فسیلی به انرژی های تجدیدپذیر و به روز رسانی زیرساخت ها و روش های کشاورزی، تمرکز روی پایداری با فراهم نمودن نوآوری و تکنولوژی های جدید برای کشورهای دیگر، انتقال جمعیت به ارتفاعات، انجام تحقیقات در رابطه با چگونگی حذف کربن از اتمسفر و تصویب یک قانون لازم الاجرا برای الزام حکومت های محلی به مراقبت از محیط زیست از جمله بخش های این طرح بودند.

پدر ینگ از دانشمندان آزمایشگاه های تحقیقاتی IBM است

بد نیست بدانید پدر ینگ دارای مدرک دکترای فیزیک است و در آزمایشگاه های تحقیقاتی IBM و جنرال موتورز کار کرده و بالغ بر ۶۹ پتنت را به نام خودش ثبت کرده است. مادرش نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد آمار است و به عنوان مدیر سیستم در یک دانشگاه محلی کار کرده است. ینگ برادر دیگری به نام لارنس دارد که پروفسور روانشناسی است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Khan
    Khan | ۲۴ بهمن ۱۳۹۸

    هزاردلار ماهانه ? احمدی نژاد اینجا آنجا همه‌جا

مطالب پیشنهادی