مراسم تحویل چری آریزو 6 به مشتریان توسط مدیران خودرو برگزار شد

مراسم تحویل چری آریزو 6 به مشتریان توسط مدیران خودرو برگزار شد

مراسم تحویل چری آریزو 6 به مشتریان توسط مدیران خودرو برگزار شد

شرکت مدیران خودرو طی همایش در هتل ارم با حضور مالکان خودروی چری آریزو ۶ به عنوان جدیدترین سدان این شرکت، از مالکان خودروها تقدیر و برخی خودروهای جدید را نیز به مشتریان تحویل داد. تحویل چری آریزو ۶ در شرایطی توسط مدیران خودرو انجام می شود که بسیاری از شرکت های دیگر در تامین قطعات یدکی و تحویل خودرو به مشتریان دچار مشکل هستند.
تحویل چری

در این همایش جواد اکبری قائم مقام معاونت فروش شرکت مدیران خودرو ضمن تشکر از مشتریان بابت انتخاب آریزو۶ به عنوان سدان لوکس مدیران خودرو به نکاتی در مورد این خودرو به لحاظ ویژگی های خاص طراحی و فنی آن اشاره کرد.در ادامه بابک صدرایی مسئول بازاریابی شرکت مدیران خودرو به معرفی خودرو آریزو۶ و امکانات رفاهی – ایمنی این خودرو پرداخت. چری آریزو۶ با موتور ۱.۵ لیتری توربو توان تولید ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن در متر را دارد.

تحویل چری
طراحی این خودرو مشابه خودروهای روز اروپایی است و نمای داخل آن یادآور خودروهای به روز و لوکسی چون محصولات آئودی و رنجرور می باشد.
آریزو۶ با امکاناتی ایمنی چون ایربگ های جانبی و پرده ای، سیستم های پایداری الکترونیکی، کنترل ضد لغزش، کنترل در سر بالایی، و همچنین امکانات رفاهی چون اتوهلد، سیستم ترمز پارک برقی، دوربین ۳۶۰ درجه و... به عنوان یک سدان کامل و مجهز به بازار ایران عرضه شده است.

تحویل چری

همچنین نوروزیان مسئول شبکه خدمات نیز در مورد دفترچه راهنمای این خودرو ونکات مهم آن، گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰۰۰۰ کیلومتر به همراه ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان و همچنین درباره اپلیکیشن خدمات پس از فروش مدیران خودرو که به زودی رونمایی می شود توضیحاتی ارائه کرد.

تحویل چری

گفتنی است که چری آریزو ۶ در نبود رقبای وارداتی نظیر کیا سراتو و هیوندای النترا، در نقش یک سدان سایز متوسط خانوادگی در بازار ظاهر می شود و با قیمتی درحدود ۴۱۰ میلیون تومان (براساس آخرین بیانیه فروش مدیران خودرو) می تواند انتخاب قابل تاملی نسبت به رقبای وارداتی باشد که اخیرا نیز افزایش قیمت عجیب و غریبی را تجربه کرده اند.

تحویل چری

تحویل چری آریزو ۶ براساس برنامه ریزی های قبلی و تامین قطعات یدکی این خودرو به همران تجربه بالا و نمایندگی های گسترده در سرتاسر کشور باعث شده تا شماری از مشتریان با صرف نظر از خودروهای وارداتی گران قیمت، به خرید خودروهای چینی نظیر آریزو ۶ ترغیب شوند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل