ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مقاومت بالای گلکسی S20 اولترا در مسلخ زک نلسون [تماشا کنید]

جدیدترین گوشی هوشمندی که باید ارزش ۱۴۰۰ یا ۱۶۰۰ دلار خود را ثابت کند، سامسونگ گلکسی S20 اولترا (بررسی دیجیاتو) است. این گوشی توسط یوتیوبر معروف زک نلسون شکنجه شده و تست‌های مقاومت معروف معروف ...

جدیدترین گوشی هوشمندی که باید ارزش ۱۴۰۰ یا ۱۶۰۰ دلار خود را ثابت کند، سامسونگ گلکسی S20 اولترا (بررسی دیجیاتو) است. این گوشی توسط یوتیوبر معروف زک نلسون شکنجه شده و تست‌های مقاومت معروف معروف او را پشت سر می‌گذارد.

گلکسی S20 اولترا با گوریلا گلس ۶ در هر دو طرف آن و بدنه‌ای از جنس آلومینیوم، به این تست قدم گذاشته است کانال جری ریگ اوریتینگ یا همان زک نلسون، عادت دارد تا مقاومت گوشی‌های جدید را با روش‌هایی که دیدنشان چندان برای کاربر خوشایند نیست، بسنجد. برای مثال او برای تست مقاومت شیشه در برابر خط و خش، از مقیاس موس استفاده می‌کند.

گلکسی S20 اولترا

این مقایس از ۱ تا ۱۰ بوده و نشان دهنده میزان سختی یک ماده است (اینجا شیشه روی نمایشگر). عدد ۱۰ در این مقیاس، الماس بوده و یک به تالک اختصاص داده شده است. در نتیجه اگر قرار باشد گوریلا گلس ۶ خط و خش بیفتد، بسان شیشه‌های گذشته این کمپانی، باید از از جایی میان ۶ و ۷ شروع شود و با نزدیک تر شدن آن به عدد ۱۰، عمق خط و خش‌ها بیشتر شود. اکنون که کمی بیشتر با این مقایس آشنا شدید، در ویدیو زیر می‌توانید تست مقاومت گلکسی S20 اولترا را تماشا کنید:

همانطور هم که در ویدیو تماشا کردید، شیشه محافظ نمایشگر ۶.۹ اینچی به خوبی می‌تواند از خط و خش‌های روزانه مانند کلید و ناخن و اشیا نوک تیز اینچنینی محافظت کند، ولی با سخت‌تر شدن مواد، کار برای گوشی نیز کمی سخت می‌شود و شاهد خش‌های نسبتا عمیق روی نمایشگر سوپر امولد گلکسی S20 اولترا هستیم. ماژول مستطیلی بزرگ پشت گوشی نیز به خوبی از خش‌ها محافظت می‌کند و نمی‌گذارد چیزی مانع از ثبت سوژه شما شود.

البته بدنه آلومینیومی گلکسی S20 اولترا چندان مقاومت خاصی ندارد و زک نلسون به سادگی توانست آن را با یک کاتر خط بیندازد که برای گوشی ۱۴۰۰ یا ۱۶۰۰ دلاری چندان دلگرم کننده نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)

مطالب پیشنهادی