ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

برترین گوشی های بنچمارک انتوتو

حذف برنامه‌های بنچمارک انتوتو از پلی استور

اپلیکیشن انتوتو یکی از معروف‌ترین برنامه‌های برای بنچمارک گرفتن گوشی‌های هوشمند است و به کاربران این اجازه را می‌دهد تا دستگاه‌های خود را با دیگر دستگاه‌های موجود مقایسه کنند. با این وجود به نظر می‌رسد ...

کورش چایچی
نوشته شده توسط کورش چایچی | ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰

اپلیکیشن انتوتو یکی از معروف‌ترین برنامه‌های برای بنچمارک گرفتن گوشی‌های هوشمند است و به کاربران این اجازه را می‌دهد تا دستگاه‌های خود را با دیگر دستگاه‌های موجود مقایسه کنند. با این وجود به نظر می‌رسد که گوگل هر ۳ برنامه مربوط به انتوتو را از پلی استور حذف کرده است.

بر اساس تحلیل‌های سایت اپ برین (AppBrain)، هر سه برنامه Antutu 3DBench، Antutu Benchmark و AItutu Benchmark از پلی استور حذف شده‌اند. آخرین باری هم که کاربر می‌توانست این برنامه‌ها را دانلود کند، به تاریخ ۲۲ فوریه یا ۳ اسفند بر می‌گردد. اقدام جدید گوگل در قبال برنامه انتوتو شاید کمی غافلگیر کننده باشد، اما اگر روند حذف برنامه‌های چیتا موبایل را دنبال کرده باشید، کمی توجیه‌پذیر می‌شود.

انتوتو

گفته می‌شود تمامی برنامه‌های توسعه‌دهنده‌ای به نام چیتا موبایل به دلیل نقض مکرر قوانین پلی استور طی سالیان گذشته، از این فروشگاه حذف شده‌اند. در نتیجه می‌توان انتظار داشت که اپ انتوتو نیز توسط چیتا موبایل توسه داده شده باشد، زیرا نسخه‌های پیشین این اپ، به وب سایت چیتا موبایل منتهی می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان انتوتو از اقدام گوگل آگاه هستند. آن‌ها لینک‌های دانلود موجود در وب سایت این اپ ار از پلی استور تغییر داده و آن را صرفا به لینک‌های دانلود APK برنامه تبدیل کرده‌اند.

با این حال اگر به سیاست‌های حریم خصوصی برنامه انتوتو نگاهی بیندازید، به کلی با سیاست‌های اپ‌های توسعه داده شده توسط چیتا موبایل تفاوت دارد، به همین دلیل نمی‌توان گفت که آیا این برنامه نیز به دلیل نقض قوانین پلی استور حذف شده است یا نه. البته مدیرعامل چیتا موبایل به نام فو شنگ (Fu Sheng) علاوه بر ریاست این شرکت، ریاست شرکت تکنولوژی انتوتو را نیز بر عهده دارد و این قضیه شاید تکه‌های پازل را به هم متصل کند.

البته با در نظر گرفتن تمام احتمالات، می‌توان گفت این اپ با تغییر در سیاست‌های حریم خصوص خود، بار دیگر به پلی استور بر می‌گردد. تا آن موقع اما کاربران می‌توانند این برنامه کاربردی را از سایت اصلی آن دانلود کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی