طراحی و تولید محافظ صورت توسط اپل؛ ارسال هفتگی به مراکز درمانی

اپل به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا برای کادر درمان بیمارستان های آمریکا محافظ صورت طراحی و تولید کرده و هر هفته یک میلیون از آنها را به مراکز درمانی ارسال می کند.

«تیم کوک» مدیرعامل اپل با انتشار ویدئویی در توییتر از طراحی و تولید محافظ صورت توسط اپل خبر داد. او اضافه کرد که این شرکت به کمک زنجیره تأمین بین المللی خود قصد دارد بیست میلیون ماسک نیز به مراکز درمانی اهدا کند که دو برابر بیشتر از وعده قبلی است.

اولین گروه از محافظ صورت های ساخت اپل هفته گذشته به بیمارستان های کایزر پرمننته (Kaiser Permanente) واقع در دره سانتا کلارا در ایالت کالیفرنیا ارسال شدند.

کوک می گوید هر کدام از این محافظ صورت یا فیس شیلدها را در کمتر از دو دقیقه می توان ساخت و کاملاً قابل تنظیم هستند. او اضافه می کند که نظر پزشکان در مورد این محافظ صورت ها مثبت بوده و او امیدوار است تا آنها را به کشورهای دیگر هم ارسال کند.

مدیرعامل اپل می گوید همه کارمندان این شرکت از جمله تیم های طراحی، مهندسی، بسته بندی، عملیات و همچنین تامین کنندگان در این پروژه دخیل هستند. به گفته کوک اپل می خواهد تا پایان هفته جاری یک میلیون محافظ صورت به مراکز درمانی ارسال کند. این شرکت پس از آن هر هفته یک میلیون محافظ را به مراکز درمانی ارسال می کند. اپل تأمین مواد مورد نیاز و فرایند ساخت را در چین و ایالات متحده انجام می دهد.

کوک همچنین افزود که اپل 20 میلیون ماسک به مراکز درمانی آمریکا اهدا خواهد کرد که دو برابر بیشتر از 10 میلیون ماسکی است که این شرکت در گذشته وعده داده بود.

طراحی و تولید محافظ صورت از آخرین تلاش های اپل برای مبارزه با کروناست. این ویروس تاکنون بیش از 8 هزار نفر را در آمریکا به کام مرگ کشانده و بالغ بر 300 هزار نفر را در این کشور مبتلا کرده است. اپل به تازگی اپلیکیشن و وب سایت غربالگری کرونا را هم راه اندازی کرد و 15 میلیون دلار برای مبارزه با این ویروس اهدا کرد.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟