ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آمازون کالاهای پزشکی را تنها به بیمارستان ها و دولت می فروشد

آمازون قسمت جدیدی را به سایتش اضافه کرده که بیمارستان ها و ارگان های دولتی می توانند به کمک آن کالاهای پزشکی را سفارش دهند. سازمان ها، مراکز درمانی و کسانی که در خط مقدم ...

آمازون قسمت جدیدی را به سایتش اضافه کرده که بیمارستان ها و ارگان های دولتی می توانند به کمک آن کالاهای پزشکی را سفارش دهند.

سازمان ها، مراکز درمانی و کسانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، می توانند به کمک این قسمت کالاهای پزشکی مثل محافظ صورت، ماسک N95، دستکش، روپوش و کالاهای دیگری نظیر تب سنج، ضدعفونی کننده دست و ونتیلاتور را خریداری کنند.

کالاهایی که موجودی آنها محدود است به طور آشکار مشخص شده اند.

آمازون می گوید کالاهای یاد شده به ترتیب نوبت فروخته می شوند و موجودی آنها بسیار محدود است. این فروشگاه اینترنتی اضافه می کند که موجودی کالاها با توجه به نیاز فوری بیمارستان ها و ارگان های دولتی به آنها به روز می شود.

آمازون می گوید سودی از فروش این محصولات عایدش نمی شود و تمام هزینه های پرداختی به حساب شرکت های شخص ثالث که وظیفه تأمین کالاها را بر عهده دارند واریز می شود.

سخنگوی آمازون در بیانیه ای به خبرگزاری CNBC اعلام کرد که مردم عادی نمی توانند برخی کالاهای پزشکی را از این فروشگاه خریداری کنند. کالاهایی مثل ماسک N95 و کیت های تشخیص کرونا که مراکز درمانی و کادر درمان بیمارستان ها نیاز فوری به آنها دارند، جزو این کالاها محسوب می شوند.

اواخر ماه فوریه مردم آمریکا انبارهای آمازون را از ماسک خالی کردند. این اقدام سبب شد تا فروشندگان فرصت طلب قیمت ماسک را بالا ببرند و بسته ده تایی ماسک N95 را به قیمت 128 دلار بفروشند.

آمازون به منظور مبارزه با کرونا به ارسال کالاهای ضروری اولویت داده است. این فروشگاه اینترنتی اواخر اسفند ماه سال قبل موقتاً دریافت کالاهای غیرضروری در انبارهایش را متوقف کرد و به کالاهای اساسی و پزشکی اولویت داد.

البته اخیراً برخی از کارکنان این سایت در گفتگو با سایت بیزینس اینسایدر گفته اند که آمازون همچنان کالاهای غیرضروری را به دست مشتریان می رساند و جان آنها را بی جهت به خطر می اندازد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی