بیانیه بیل و ملیندا گیتس برای فارغ التحصیلان 2020؛ جهان قوی تر از گذشته خواهد بود

بیل و ملیندا گیتس خیرخواه روز گذشته سخنرانی ویژه ای را برای کل فارغ التحصیلان سال ۲۰۲۰ که جشن پایان تحصیلشان به خاطر شیوع کووید ۱۹ لغو شده بود، ارائه کردند.

متن این سخنرانی فارغ التحصیلان امروز و بزرگسالان فردا را مخاطب قرار داده در حالی منتشر می شود که جهان با پیامدهای اقتصادی ناگوار دنیاگیری کووید ۱۹ دست و پنجه نرم می کند.

در این بیانیه آمده است:

تمام اینها چه معنایی برای فصل بعدی زندگی شما خواهند داشت؟ به عنوان عضوی از جامعه جهانی اقدامات شما میتواند اثری به وسعت کل دنیا داشته باشند. اهداف کاری شما هرچه باشند، در هر نقطه ای از این دنیا که زندگی کنید و هر که باشید همواره راه هایی چه بزرگ و چه کوچک پیش رویتان قرار دارند که میتوانید با قدم گذاشتن در آنها دنیا را به جای بهتری برای همه بدل کنید.

بنیاد خیریه بیل و ملیندا گیتس

این زوج تایید کردند که برای بسیاری از فارغ التحصیلان باقی گذاشتن نامشان در این دنیا آخرین چیزی است که به ذهنشان خطور می کند.

با توجه به درگیری های ذهنی متعددی که دارید؛ از سلامت خانواده تان گرفته تا بازار کار و توانایی شما در پرداخت بدهی هایتان، کاملا قابل درک است که بخواهید پرسش های بزرگ تر در مورد نقش خود در این عالم هستی را بدون جواب بگذارید.

این زوج خیر علیرغم تمامی مشکلاتی که این روزها پیش روی بشر وجود دارد دیدگاه های مثبتی را هم مطرح کردند و ضمن اشاره به پشت سر گذاشتن حوادث ناخوشایند گذشته چنین گفتند:

این پیشرفت تصادفی رخ نداد بلکه نتیجه تعهد افرادی مانند شما بود؛ اینکه زندگی یا شغلشان هرچه باشد باید نقشی در این ماموریت مشترک و بهبود زندگی مردم دنیا ایفا کنند.

فارغ التحصیلان 2020، بدانید که شرایط آسانی را پشت سر نمی گذاریم اما بالاخره این روزها می گذرند و با رهبری شما جهان قدرتمندتر از همیشه خواهد بود.

بیل و ملیندا گیتس تاکنون سخنرانیهای زیادی مورد پاندمی کووید ۱۹ داشته اند و بنیاد خیریه انها تاکنون ۲۵۰ میلیون دلار را برای مقابله با این ویروس به سازمان های بهداشتی هدیه داده است.

مطالب مرتبط

اظهار تاسف بیل گیتس از عملکرد ضعیف آمریکا در مقابله با کووید ۱۹

بیل گیتس موسس مایکروسافت روز گذشته مدعی شد تصویر کنونی از کرونا ویروس هم در سطح جهانی و هم در آمریکا تاریک تر از چیزی است که تصور می شد. او که در برنامه ای به نام Coronavirus Town Hall شرکت کرده بود در پاسخ به خبرنگار CNN گفت این حقیقت که هنوز هم مردم در... ادامه مطلب

بیل گیتس سکوت خود را شکست: اتهامات پیرامون کرونا احمقانه هستند

موسس و مدیرعامل سابق مایکروسافت، بیل گیتس یکی از ثروتمندترین افراد جهان است که بخشی از ثروت خود را صرف کارهای خیرخواهانه می‌کند. کمک مالی و سرمایه‌گذاری گسترده موسس مایکروسافت در زمینه تولید واکسن کرونا، اتهامات زیادی را متوجه وی ساخته و حالا گیتس نسبت به آن‌ها واکنش نشان داده است.بیل گیتس اتهامات پیرامون کمک... ادامه مطلب

جمهوری خواهان آمریکا گیتس را به تلاش برای جاسوسی از طریق واکسن کرونا متهم کردند

طبق پژوهشی تازه بسیاری بینندگان شبکه محافظه کار فاکس نیوز در آمریکا و جمعی از جمهوری خواهان باور دارند که گیتس در نظر دارد با راه اندازی برنامه واکسیناسیون کووید ۱۹ در آینده، میکروچیپ هایی را در بدن میلیاردها نفر از مردم جهان نصب کند و از طریق آنها حرکات شان را زیر نظر بگیرد.طبق... ادامه مطلب

FDA پروژه بیل گیتس برای تست ابتلا به کرونا در خانه را متوقف کرد

«سازمان غذا و داروی آمریکا» (FDA) برنامه تست ابتلا به کرونا مورد حمایت گیتس را متوقف کرده است.گیتس از ابتدای بحران کرونا در صف اول مبارزه با این ویروس مهلک قرار داشته و هزینه بسیاری را در این راه صرف کرده است. یکی از برنامه های تحت حمایت وی کیت تست کرونا در خانه است... ادامه مطلب

بیل گیتس: واکسن کرونا شاید در برنامه واکسیناسیون نوزادان قرار بگیرد

ویروس کرونا تبدیل به بزرگترین بحران کنونی بشر شده و به اعتقاد بسیاری تا زمانی که واکسن آن به صورت انبوه تولید نشود، جهان به وضعیت عادی بازنمی‌گردد. بیل گیتس به تازگی اعلام کرده که چالش اصلی واکسن کرونا مربوط به تولید حداقل ۷ میلیارد دوز می‌شود و همچنین احتمالا این واکسن تبدیل به بخشی... ادامه مطلب

بیل گیتس می‌گوید بنیاد او تمام توجه‌اش را معطوف مبارزه با ویروس کرونا می‌کند

«بیل گیتس»، هم‌بنیانگذار مایکروسافت در مصاحبه‌ای که روز یکشنبه منتشر شد گفت که بنیاد «بیل و ملیندا گیتس» تمام توجه خود را معطوف مبارزه با ویروس کرونا می‌کند.گیتس در گفتگو با روزنامه Financial Times گفت که بنیاد خیریه او که بیش از ۴۰ میلیارد دلار پول اهدایی دارد، آماده است تا تمام منابع خود را... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟