توضیحات ایلان ماسک در خصوص نحوه تلفظ نام فرزند جدیدش

توضیحات ایلان ماسک در خصوص نحوه تلفظ نام فرزند جدیدش

حدودا پنج روز پیش بود که ایلان ماسک از تولد ششمین فرزند پسر خود خبر داد و اعلام کرد که نام او X Æ A-12 است. حتما بعد از خواندن خبرها این سوال در ذهنتان شکل گرفته که اسم مورد نظر ایلان ماسک چطور تلفظ می شود.

روز گذشته ماسک به همراه همسرش گریمز در یکی از پادکست های Rogan Experience حضور یافتند و جالب اینکه تمام سوالاتی که از ماسک پرسیده می شد نه به فضا نه ماشین های خودران و نه هوش مصنوعی مربوط بود و مخاطبان صرفا دوست داشتند بدانند که نام فرزند ماسک چطور تلفظ می شود؟

نام فرزند جدید ایلان ماسک

ماسک در پاسخ گفت که این اسم اینطور تلفظ می شود: X Ash A 12. اکس که همان اکس است و A-12 هم همانطور که نوشته می شود خوانده می شود.

او در در ادامه به پیشینه ای در مورد انتخاب خود اشاره کرد و مدعی شد که این نام بیشتر انتخاب گریمز (مادر بچه) بوده است. چندی پیش هم گریمز توییتی در مورد اجزای اسم X Æ A-12 منتشر کرد و برای مخاطبانش توضیح داد که هر حرف به چه مضمونی اشاره دارد. به گفته آنها A-12 تا حدودی از روی اسم لاکهید A-12 (هواپیمای جاسوسی متعلق به CIA) برداشته شده که پیش قراولی است برای هواپیمای محبوب هر دوی آنها یعنی هواپیمای شناسایی دوربرد لاکهید اس آر - ۷۱.

اکس متغیر ناشناخته/  Æ: نوشتار انگلیسی قدیم برای Ai (عشق و یا هوش مصنوعی)/ A-12: پیش قراول اس آر-۱۷ (هواپیمای محبوب من و ایلان) بدون هیچ سلاح، بدون هیچ مکانیزم دفاعی. فقط سرعت. فوق العاده در نبرد اما بدون خشونت /A برای ترانه Archangel که بسیار دوستش دارم

این اسم که قطعا یکتاست و نمونه اش در کل دنیا پیدا نمی شود احتمالا برای ثبت در اداره ثبت احوال کالیفرنیا به مشکل برخواهد خورد. دفتر سوابق حیاتی کالیفرنیا صرفا نام هایی را قبول می کند که از ۲۶ حرف الفبا تشکیل شده باشند و این یعنی اسم انتخابی ماسک و همسرش احتمالا از سوی این اداره نامعتبر قلمداد خواهد شد.

دیوید گلس وکیل امور خانواده در کالیفرنیا نیز در این باره به نشریه پیپل گفته است:

شما نمی توانید در نام های انتخابی خود برای فرزندانتان از عدد، ارقام یونانی، ادغام و دیگر نمادها و یا اموجی استفاده کنید.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato