ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینستاگرام
نرم افزار و اپلیکیشن

اینستاگرام و توسعه ویژگی‌های جدید؛ از انتخاب عنوان برای لایو تا تغییر در نمایش استوری‌ها

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود در جهان، هر چند وقت یکبار با قابلیت‌های جدید بروز می‌شود. بر اساس جدیدترین اطلاعات، چندین ویژگی برای این اپلیکیشن در حال توسعه هستند که شاید در آینده ...

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۰

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود در جهان، هر چند وقت یکبار با قابلیت‌های جدید بروز می‌شود. بر اساس جدیدترین اطلاعات، چندین ویژگی برای این اپلیکیشن در حال توسعه هستند که شاید در آینده به آن اضافه شوند.

اخیرا توسعه‌دهنده‌ای با نام «الساندرو پالوزی» این ویژگی‌های جدید را مشخص کرده است. اگر یک سازنده محتوا برای این شبکه اجتماعی هستید، ویژگی جدید امکان دسترسی راحت‌تر به Insights را برای شما فراهم می‌کند. Insights یک ابزار تحلیلی بوده که توسط آن می‌توانید به اطلاعات بیشتری درباره فالورهای خود دسترسی پیدا کنید و بر این اساس، محتوای موردنظر خود را تولید کنید. احتمالا دکمه مربوط به این ویژگی در صفحه پروفایل قرار می‌گیرد.

اینستاگرام

ماه گذشته پالوزی اعلام کرد که اینستاگرام در حال توسعه ویژگی است که توسط آن کاربران می‌توانند پیام‌های دایرکت را برای دیگران فوروارد کنند که البته برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی و غلط، برای این کار محدودیت درنظر گرفته می‌شود.

اینستاگرام

اگر هم اکنون برای فردی پیام ارسال کنید، قادر به حذف آن هستید، با این حال این شبکه اجتماعی در حال توسعه ویژگی است که به شما اطلاع می‌دهد که پیام ارسالی دیده شده یا خیر. اگر پیام شما خوانده شده باشد، دلیلی برای حذف آن وجود نخواهد داشت.

اینستاگرام

به نظر می‌رسد این شبکه اجتماعی می‌خواهد ویژگی جدیدی برای لایو درنظر بگیرد که توسط آن می‌توانید قبل از شروع لایو، برای آن عناوین درنظر بگیرید تا فالورها به محتوای آن پی ببرند. استریم لایو اهمیت بالایی برای این شبکه اجتماعی دارد و تعداد کاربران روزانه آن و همچنین لایو فیسبوک در مجموع به ۸۰۰ میلیون نفر می‌رسد.

اینستاگرام

ویژگی بعدی مربوط به نحوه نمایش استوری‌ها می‌شود. به نظر می‌رسد استوری‌ها در آینده به صورت صفحه‌بندی شده به نمایش گذاشته می‌شوند که بر اساس آن، به جای یک ردیف به دو ردیف استوری دسترسی خواهید داشت.

اینستاگرام

قابلیت آخر، مسنجر رومز است که در آینده نزدیک با اینستاگرام ادغام می‌شود. این ویژگی تماس تصویری پاسخ فیسبوک به برنامه محبوب Zoom است.

اینستاگرام

با شیوع کرونا و شروع قرنطینه، میزان استفاده از شبکه‌ها اجتماعی افزایش پیدا کرده. بر اساس گزارش فیسبوک برای فصل اول ۲۰۲۰، کاربران ماهانه برنامه‌های اصلی فیسبوک شامل فیسبوک، مسنجر، اینستاگرام و واتساپ به ۲.۹۹ میلیارد رسیده که نسبت به ۲.۸۹ میلیارد فصل قبل از آن، افزایش داشته است. با توجه به این موضوع، اضافه شدن ویژگی‌های جدید به آن‌ها منطقی است، البته باید بگوییم که شاید ویژگی‌های معرفی شده در این مطلب به اینستاگرام اضافه نشوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی