نمایشگاه IFA 2020 حضوری برگزار می‌شود؛ محدودیت گسترده برای بازدیدکنندگان

نمایشگاه IFA 2020 حضوری برگزار می‌شود؛ محدودیت گسترده برای بازدیدکنندگان

مجازی شدن رویدادهای بزرگ فناوری به خاطر کرونا دیگر به اتفاقی عادی تبدیل شده و انتظار می‌رفت نمایشگاه ایفا (IFA) نیز به همین سرنوشت دچار شود. اما برگزارکنندگان IFA اعلام کردند که نمایشگاه امسال اوایل ماه سپتامبر به شکل حضوری و با محدودیت‌هایی از جمله بازدیدکننده کمتر در شهر برلین برگزار خواهد شد.

نمایشگاه IFA امسال در قالب چهار رویداد برگزار خواهد شد که یکی از آن‌ها به سبک دیگر رویدادهای فناوری به شکل مجازی ارائه می‌شود. رویدادهای حضوری روزانه ظرفیت پذیرایی از هزار بازدیدکننده را خواهند داشت.

برگزارکنندگان نمایشگاه ایفا می‌گویند با اینکه آن‌ها امیدوارند وضعیت سلامت عمومی تا ماه سپتامبر بهبود یابد، تصمیم گرفته‌اند تا نمایشگاه را با احتیاط کامل و با رعایت سخت ترین استانداردهای ایمنی به شکل حضوری برگزار کنند.

نمایشگاه ایفا ۲۰۲۰ به شکل حضوری برگزار می شود

برگزارکنندگان این رویداد تصمیم گرفته‌اند تا ظرفیت نمایشگاه امسال را کاهش داده و اقدامات بهداشتی را افزایش دهند. ولی با این وجود برگزاری چنین نمایشگاه بزرگی به شکل حضوری و در اواخر فصل تابستان چندان محتاطانه به نظر نمی‌رسد، خصوصاً اینکه برگزاری حضوری بسیاری از رویدادهای بزرگ فناوری لغو شده است.

نمایشگاه IFA که تا پیش از شیوع ویروس کرونا همه می‌توانستند در آن شرکت کنند، امسال به شکل دعوتنامه‌ای و با حضور ۸۰۰ خبرنگار که قسمت اعظم بازدیدکنندگان را تشکیل می‌دهند، برگزار خواهد شد.

نمایشگاه ایفا در صورت برگزاری حضوری از تاریخ ۳ تا ۵ سپتامبر (۱۳ تا ۱۵ شهریور)، به یکی از اولین رویدادهای بزرگ فناوری پس از نمایشگاه CES تبدیل می‌شود که به شکل حضوری برگزار می‌شود.

آلمان در حال حاضر با بیش از ۸ هزار فوتی کووید ۱۹، هشتمین کشور دنیا از لحاظ بیشترین تلفات کرونا محسوب می‌شود. دولت این کشور محدودیت‌های قرنطینه را کمی کاهش داده ولی با این وجود تظاهرکنندگان برلین در هفته‌های اخیر خواهان پایان قرنطینه اجباری دولت این کشور شده‌اند. بر اساس گزارش نیویورک تایمز، بیش از ۱۰ هزار نفر از مردم آلمان در تظاهرات سراسری شرکت کرده‌اند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato