انتشار رندر منتسب به گلکسی نوت ۲۰ پلاس سامسونگ

دیروز یک فروشگاه لوازم جانبی گوشی، رندرهای منتسب به گلکسی نوت ۲۰ را منتشر کرد. حال این فروشگاه رندرهای مدل بزرگتر یعنی گلکسی نوت ۲۰ پلاس را نیز با همکاری OnLeaks منتشر کرده که شباهت‌های آن با سری گلکسی S20 را نشان می‌دهند.

بر اساس گزارش فروشگاه «Pigtou»، طول و عرض و ضخامت گلکسی نوت ۲۰ پلاس به ترتیب برابر با ۱۶۵ در ۷۷.۲ در ۷.۶ میلیمتر است و با این ابعاد کمی بلندتر، پهن‌تر و باریک‌تر از نوت ۲۰ است. به گفته این سایت نوت ۲۰ پلاس تقریبا هم اندازه نوت ۱۰ پلاس خواهد بود و ضخامتی در حد نوت ۱۰ خواهد داشت.

به گفته سایت یاد شده گلکسی نوت ۲۰ پلاس نمایشگر ۶.۹ اینچی خمیده دارد و از این بابت با نمایشگر تقریبا صاف نوت ۲۰ فرق می‌کند. در مدل پلاس مثل مدل پایه محل نگهداری قلم دیجیتال به سمت چپ گوشی منتقل شده و کنار آن می‌توان دریچه اسپیکر، درگاه USB-C و میکروفون حذف نویز را دید.

رندر گلکسی نوت ۲۰ پلاس

سایت «Pigtou» در ادامه گزارش خود به دوربین‌های پریسکوپی و عمق سنج گلکسی نوت ۲۰ پلاس اشاره می‌کند و می‌گوید با در نظر گرفتن ماژول برآمده دوربین، ضخامت گوشی به ۱۰.۷ میلیمتر می‌رسد. دکمه پاور و کم و زیاد کردن صدا نیز مثل مدل پایه در فریم سمت راست تعبیه شده‌اند.

سایت مذکور با اشاره به شایعات می‌گوید گلکسی نوت ۲۰ پلاس دوربین بهتری نسبت به نوت ۲۰ خواهد داشت. به گفته این سایت از آنجا که ماژول دوربین هر دو مدل یکسان است، سامسونگ احتمالاً مدل پایه را به سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز نخواهد کرد.

انتظار می‌رود گلکسی نوت ۲۰ و مدل پلاس در ماه اوت سال جاری میلادی (مرداد ماه) در رویداد مجازی Unpacked رونمایی شوند.

Mobit

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟