شکایت کاربران از باگ‌های متعدد iPadOS و iOS 13.5؛ از تخلیه سریع باتری تا ریبوت

اگر تاکنون آیپد یا آیفون خود را به نسخه 13.5 آپدیت نکرده‌اید، بهتر است دست نگه دارید چون این نسخه آیفون‌ها را با مشکل تخلیه سریع باتری و داغ شدن بیش از حد و آیپدها را با مشکل ریبوت شدن مواجه کرده است.

به گزارش سایت ZDNet، به روزرسانی‌های iPadOS 13.5 و iOS 13.5 آنقدر باگ دارند که باید از آن‌ها به عنوان یکی از بدترین بروزرسانی‌هایی که اپل تاکنون منتشر کرده یاد کرد. یکی از مشکلات این نسخه زودتر خالی شدن باتری است که سبب شده بسیاری از کاربران در توییتر از این مشکل شکایت کنند. این مشکل آنقدر جدی است که کابران آیفون ۱۱ پرو مکس را هم شاکی کرده است.

مشکلات آپدیت iOS 13.5 با زود خالی شدن باتری تمام نمی‌شود چون برخی از کاربران پس از نصب این نسخه از داغ شدن بیش از حد آیفون هم خبر داده‌اند. در حال حاضر با دستکاری تنظیمات نمی‌توان این مشکلات را رفع کرد و کاربران باید منتظر به روزرسانی جدید از سوی اپل باشند.

Mobit

مشکلات آپدیت iOS 13.5

آپدیت iPadOS 13.5 نیز برخی مواقع مدت کوتاهی پس از لاگین کردن آیپد پرو را ریبوت می‌کند. عده‌ای از کاربران آیپد ۱۰.۵ اینچی نیز گزارش کرده‌اند که دستگاه آن‌ها پس از نصب به روزرسانی جدید پشت سر هم ریبوت می‌شود. عده‌ای از کاربران مدعی شده‌اند که این مشکل از نسخه 13.4.1 وجود داشته است.

بعضی از کاربران آیفون نیز مشکل ریبوت شدن یا Reset شدن پشت سر هم پس از نصب آپدیت iOS 13.5 را گزارش کرده‌اند. یکی دیگر از مشکلات این آپدیت که به نظر می‌رسد پس از نسخه 13.4.1 به وجود آمده، از بین رفتن امکان پخش فایل‌های MP4 است که برنامه‌های پیش فرض و شخص ثالث تحت تاثیر آن قرار گرفته‌اند.

با تفاسیر فوق به نظر می‌رسد فعلا باید برای به روزرسانی آیفون به آخرین نسخه دست نگه داشت.

Mobit

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟