گیربکس اتوماتیک برای mvm 315 پلاس در راه است؛ رقیبی تازه در بازار هاچ بک‌های شهری

گیربکس اتوماتیک برای mvm 315 پلاس در راه است؛ رقیبی تازه در بازار هاچ بک‌های شهری

شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد به زودی فیس لیفت جدید هاچ بک محبوب و پر طرفدار خود یعنی ۳۱۵ را وارد بازار کند.

ام وی ام ۳۱۵ که در کشور چین به نام چری فالوین۲ شناخته می شود، از سال ۲۰۰۹ میلادی وارد سبد محصولات شرکت خودروسازی چری شده و از سال ۱۳۹۱ شمسی قدم در راه ایران نهاد. فیس لیفت دوم این محصول در سال ۱۳۹۳ و مدل اسپرت آن در سال ۱۳۹۴ وارد بازار ایران شده است.

نسل اول ۳۱۵، با توجه به پیش زمینه نه چندان خوبی که مردم ایران نسبت به کیفیت و آینده محصولات چینی در ذهن خود داشتند، با استقبال خیلی خوبی مواجه نشد اما در عوض، نسخه فیس لیفت که از سال ۱۳۹۴ وارد بازار خودروی کشورمان شد، بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با رفع نسبی نقایصی که در مدل قبلی وجود داشت همچنین برخورداری از طراحی بیرونی و داخلی زیباتر به همراه بهره‌گیری از شاخصه‌ های مدرن‌تر، توانست به تدریج جای پای خود را در بازار محکم‌تر نماید.

براساس این گزارش، ۳۱۵ جدید با نام ۳۱۵ پلاس، تغییراتی در نمای جلو داشته است. طرح سپر جلو و جلو پنجره که ظاهر مدرن تری را به خودرو بخشیده و این تغییر کاملا بر چهره خودرو ملموس است.

در نمای جانبی نیز رینگ‌های ۱۵ اینچی با طراحی جدید جلوه خاصی را به خودرو داده است و وجود راهنما بر روی آینه های جانبی نیز از جمله تغییرات در بخش طراحی خودرو است.

315 پلاس

اما با ورود به نمای داخلی، شما کاملا با فضایی مشابه با ام وی ام ایکس ۲۲، مینی‌کراس پرطرفدار بازار روبرو می‌شوید، داشبورد، صندلی‌ها و رنگ پوشش داخلی برای ۳۱۵ پلاس جدید و برای مشتریان ایرانی آشنا و مثبت است.

ارگونومی صندلی‌ها راحت‌تر و مناسب‌تر شده است و پوشش چرمی و دو رنگ آن حس بهتری را ایجاد می‌کند.

در بخش فنی این خودرو دارای موتور ۱.۵ لیتری با قدرت ۱۰۷ اسب بخار است که از سیستم انتقال قدرت(گیربکس) ۴ سرعته اتوماتیک برای سهولت در رانندگی استفاده شده است که در مجموع هماهنگی مناسب میان موتور و سیستم انتقال قدرت، راضی کننده است.

۳۱۵ پلاس در بخش آپشن‌های ایمنی و رفاهی با دست پر آمده است، سان روف برقی، فرمان برقی، کروز کنترل، سیستم کنترل فشار باد تایرها و همچنین سیستم ESP (کنترل پایداری الکترونیکی) از آپشن‌های اضافه شده نسبت به نسل قبلی است تا ۳۱۵ پلاس یک سر وبالاتر و مجهزتر نسبت به رقبایش راهی بازار کشور شود و موفقیت مدل‌های قبلی را تکرار کند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato