ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

گوگل از پلتفرم خرید ویدیویی Shoploop رونمایی کرد

واحد آزمایشگاه‌های تحقیق و توسعه گوگل که با نام «Area 120» شناخته می‌شود، پلتفرم فروش آنلاین «Shoploop» را راه اندازی کرد؛ در این پلتفرم تمام محصولات به صورت ویدیوهایی با طول حداکثر ۹۰ ثانیه به ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۰

واحد آزمایشگاه‌های تحقیق و توسعه گوگل که با نام «Area 120» شناخته می‌شود، پلتفرم فروش آنلاین «Shoploop» را راه اندازی کرد؛ در این پلتفرم تمام محصولات به صورت ویدیوهایی با طول حداکثر ۹۰ ثانیه به مشتریان معرفی خواهند شد و همه چیز صرفا تماشای عکس کالاها نخواهد بود.

اهداف اصلی شاپ‌لوپ در سه دسته تقسیم می‌شود: یافتن، ارزیابی کردن و در نهایت خریدن، در یک محل واحد. حتما برای شما هم پیش آمده که در مورد خرید یک کالا تردید داشته باشید، و به همین خاطر مجبور شوید ویدیوی آن را در پلتفرمی مثل یوتیوب پیدا کرده تا ارزیابی بهتری داشته باشید. شاپ‌لوپ در حقیقت نیاز به چنین اقدامی را رفع می‌کند و کاربر برای آشنایی بهتر با محصول نیازی ندارد سایت یا اپلیکیشن فروش را ترک کند.

«لکس پوجاری» مدیر اصلی شاپ‌لوپ در این رابطه توضیح می‌دهد: «تجربه اصلی در این فروشگاه تعاملی‌تر از مدل‌های سابق است و فقط در تماشای عکس محصولات، نام‌ها و توضیحات آنها در یک سایت سنتی خلاصه نمی‌شود. تمام ویدیوهای شاپ‌لوپ کوتاه‌تر از ۹۰ ثانیه هستند و به شما کمک می‌کنند کالاهای جدید را با روشی سرگرم‌کننده پیدا کنید و به طور کامل با کاربرد آنها آشنا شوید.»

این اپلیکیشن کمک می‌کند زمان کمتری برای انتخاب محصول مناسب صرف شود. پوجاری در این رابطه اضافه می‌کند: «گاهی پیش می‌آید برای مثال تبلیغ لوازم آرایشی را در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید. بعد از آن برای آنکه کیفیت آن را بسنجید به یوتیوب مراجعه خواهید کرد و سپس دنبال فروشگاهی آنلاین می‌گردید تا آن را بخرید. این یعنی استفاده زمان‌بر از سه پلتفرم گوناگون برای تهیه یک کالا.»

خرید ویدیویی به خوبی در حال جا افتادن بین مشتریان و البته شرکت‌های بزرگ جهان در زمینه خرده فروشی است. آمازون پلتفرمی جهت استریم آنلاین در وب سایتش راه اندازی کرده، فیسبوک شرکت Packagd را با هدفی مشابه خریداری کرد، یوتیوب هم سبک تبلیغات ویدیویی تازه‌ای را برای معرفی محصولات طراحی کرده که از طریق همان ویدیوها می‌توان خرید انجام داد. قطعا با سبک تبلیغ و فروش کالاها در اینستاگرام هم آشنا هستید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی