راهنمای خرید لیفان X60 دست دوم + جدول قیمت

راهنمای خرید لیفان X60 دست دوم + جدول قیمت

امروزه رغبت و علاقه مشتریان نسبت به محصولات کراس اوور بر هیچ کس پوشیده نیست. در بازار کشورمان نیز همانند رویه کلی حاکم بر بازار های بین المللی، سنگینی کفه ترازوی اشتیاق مشتریان به سوی محصولات بلندبالا متمایل بوده و همچنان نیز  روند بر همین منوال است.

لیفان X60

اما مهمترین مانع بر سر راه خرید خودروهای کراس اوور برندهای معتبر کره ای و ژاپنی در بازار ایران، قیمت نسبتا بالای این خودروها در قیاس با توانایی مالی عمده مشتریان ایرانی است که سبب شده تا دست بخش عمده‌ای از خریداران ایرانی نسبت به تصاحب کراس‌اوورهای ژاپنی و کره‌ای کوتاه بماند.

لیفان X60

اما در این میان شرکت‌های چینی همچون یک ابرقهرمان ظاهر شده و کراس اوو‌رهایی با طراحی و امکانات نسبتا به‌روز و قیمت‌های پایین‌تر را روانه بازار کشورهای در حال توسعه نمودند تا بدین وسیله بتوانند توجه بسیاری از مشتریان با توانایی مالی کمتر را در این بازارها به سوی محصولات خود جلب نمایند.

لیفان X60

شرکت لیفان یکی از این دست کمپانی‌های چینی است که در دهه اخیر، نامش بیش از پیش بر سر زبان مشتریان ایرانی افتاده است. اولین محصول کراس‌اوور شرکت لیفان که توسط نماینده رسمی آن در ایران یعنی کرمان موتور وارد بازار کشورمان گردید، لیفان X60 بود.

لیفان X60

لیفان X60 همزمان با ورودش به ایران توجهات اقشار مختلف به ویژه قشر متوسط را به سوی خود جلب نمود؛ چرا که از نظر ظاهری و مهم‌تر از آن از منظر ارزش ریالی، با سلیقه و جیب بسیاری از اقشار ضعیف‌تر و عمدتا کارمند جامعه همخوانی داشت.

نیروبخش لیفان X60  با وزن ۱۳۵۰ کیلوگرم، یک پیشرانه جهار سیلندر تنفس طبیعی ۱.۸ لیتری است که قادر به تولید ۱۳۱ اسب‌بخار قدرت بوده و حداکثر گشتاور حاصل از آن نیز به ۱۶۸ نیوتن متر در دور موتور ۴۲۰۰rpm می‌رسد.

لیفان X60

نیروی حاصل از این پیشرانه نیز توسط یک گیربکس پنج سرعته دستی و یا جعبه دنده اتوماتیک CVT  به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

ظرفیت باک لیفان x60 معادل ۵۵ لیتر بوده و مصرف سوخت آن نیز به صورت ترکیبی برابر ۸.۲ لیتر در هر ۱۰۰کیلومتر است.

لیفان X60

از جمله تجهیزات و امکانات لیفان X60 می‌توان به:

آینه های جانبی برقی، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، ترمز ABS چهارکاناله و EBD، سنسور دنده عقب، قفل ایمنی کودک،سانروف دو حالته برقی با شیشه چاپ سیلک مانع تابش مستقیم نور خورشید، شیشه بالابر برقی، برف پاک کن عقب، چراغ مه شکن جلو و عقب، درب بازکن صندوق و باک از داخل، قفل مرکزی و سیستم هشدار دهنده باز بودن درب، سیستم ضد سرقت، فرمان هیدرولیکی تلسکوپی قابل تنظیم، سیستم تنظیم چراغها، پرده شیشه عقب و سیستم صوتی با شش بلندگو، اشاره نمود.

لیفان X60

با توجه به تغییرات قیمتی که اخیرا گریبانگیر محصولات خودرویی در بازار کشورمان گردیده، بهای انواع نسخه‌های لیفان X60 در بازار دچار تغییر شده و با افزایش مواجه بوده است.

لیفان X60

از این‌رو جدول زیر برای اطلاع شما عزیزان از متوسط بهای برخی از مدل‌های کارکرده لیفان X60 در بازار خودروی کشورمان، ترسیم گردیده است.

توجه:قیمت‌ها به طور میانگین بیان شده و بسته به شرایط هر نمونه‌ی به خصوص، قیمت هر خودرو می‌تواند متفاوت باشد. اطلاعات مندرج در جدول نیز از آگهی‌های موجود در سایت‌های معتبر خرید و فروش خودرو گردآوری گردیده است. تاریخ: مرداد ۹۹

 نوع خودرو

 محدوده قیمت
(تومان)

لیفان ایکس۶۰ ، صفرکیلومتر، گیربکس اتوماتیک(قیمت قدیم) 

۷۵میلیون

لیفان ایکس۶۰ ، صفرکیلومتر، اتوماتیک(قیمت جدید)

۳۰۰ میلیون

لیفان ایکس۶۰ ، مدل۹۷، نقره ای، بدون رنگ، اتوماتیک، کارکرد ۷ هزار کیلومتر 

۲۸۵میلیون

لیفان ایکس۶۰ ، مدل۹۴، سفید، بدون رنگ، دنده‌ای، کارکرد ۶۰ هزار کیلومتر 

۱۸۵میلیون

لیفان ایکس۶۰ ، مدل۹۲، مشکی، بدون رنگ، دنده‌ای، کارکرد ۴ هزار کیلومتر  

۱۵۵ میلیون

 لیفان ایکس۶۰ ، مدل۹۷، سفید، بدون رنگ، اتوماتیک، صفر کیلومتر 

۳۰۰ میلیون

لیفان ایکس۶۰ ، مدل۹۴، سفید، بدون رنگ، دنده‌ای، کارکرد ۱۰۳ هزار کیلومتر  

۱۸۰ میلیون

لیفان ایکس۶۰ ، مدل۹۶، سفید، بدون رنگ، دنده‌ای، کارکرد ۱۱۳هزار کیلومتر  

 ۱۸۵میلیون

لیفان ایکس۶۰ ، مدل۹۲، سفید، بدون رنگ، دنده‌ای، کارکرد ۱۱هزار کیلومتر  

۱۵۰ میلیون

 

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato