همه چیز درباره آیفون 13
آپدیت اپ لایت‌روم تصاویر و فایل‌های برخی از کاربران را برای همیشه پاک کرد

آپدیت اپ لایت‌روم تصاویر و فایل‌های برخی از کاربران را برای همیشه پاک کرد

آپدیت نسخه iOS اپلیکیشن لایت روم تصاویر و فایل‌های Preset برخی از کاربران را برای همیشه پاک کرد. ادوبی می‌گوید امکان بازیابی فایل‌های از دست رفته وجود ندارد.

تعدادی از کاربران نسخه iOS اپلیکیشن لایت روم می‌گویند پس از دانلود جدیدترین آپدیت این اپ تصاویر و فایل‌های Preset آنها به طور ناگهانی پاک شده است. ادوبی این مشکل را تأیید کرده و می‌گوید کاری برای اطلاعات از دست رفته نمی‌توان کرد. کاربرانی که این مشکل گریبانگیر آنها شده مشکل را در توییتر، ردیت و فروم‌های دیگر مطرح کرده‌اند.

یکی از کاربران شاکی در توییتر می‌نویسد: «در دو روز گذشته بیش از چهار ساعت با بخش پشتیبانی ادوبی صحبت کردم حالا به من می‌گویند راه حلی وجود ندارد و عکس‌هایم برای همیشه پاک شده‌اند.» او می‌گوید این مشکل زحمت‌های دو ساله او را به باد داده است. یکی دیگر از کاربران اعلام کرد ۸۰۰ عکس و فایل Preset به ارزش چند صد دلار را برای همیشه از دست داده است.

«Rikk Flohr»، نماینده ادوبی ضمن تأیید این مشکل از کاربران عذرخواهی کرد و گفت ادوبی آپدیت دیگری منتشر کرده تا از بروز این مشکل برای دیگر کاربران جلوگیری کند. وی افزود تصاویر از دست رفته غیر قابل بازیابی هستند و بروزرسانی جدید فایل‌های کاربران را بازگردانی نمی‌کند.

ادوبی نیز پس از این مشکل با انتشار بیانیه حرف‌های نماینده این شرکت را تکرار کرد و گفت این باگ عمدتاً کاربرانی را تحت تأثیر قرار داده که اشتراک ادوبی Cloud را نداشته‌اند و یا تصاویر و فایل‌ها را حین دریافت بروزرسانی معیوب در فضای ابری آپلود نکرده بودند. این شرکت افزود برخی از کاربران ممکن است بتوانند فایل‌ها و تصاویر از دست رفته را از طریق بخش بکاپ آیفون و آیپد بازیابی کنند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato