قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه‌ای مشخص شد

قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه‌ای مشخص شد

به روز رسانی: آخرین شرایط فروش پژو ۲۰۷ و ثبت نام دیگر محصولات ایران خودرو

این روزها خبرهای ضد و نقیضی از ایران خودرو به گوش می‌رسد، در شرایطی که این شرکت هر هفته مشغول کاهش آپشن محصولات تولید انبوه خود است، اعلام شرایط فروش فروش پژو ۲۰۷ با سقف پانوراما شیشه ای عجیب به نظر می رسد.

براساس بیانیه ایران خودرو، با توجه به استقبال مشتریان از خودرو پژو ۲۰۷i شرکت ایران خودرو در پاسخ به تقاضای بازار و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان قصد دارد ۲۰۷ هاچبک را با سقف شیشه ای روانه بازار نماید.

این سقف شیشه ای نسبت به سانروف از ابعاد بزرگتری برخوردار است که استفاده از چشم انداز خارج از خودرو را لذت بخش نموده و علاوه بر این به جذابیت های ظاهری این خودرو می افزاید. سقف شیشه ای این محصول ثابت بوده و پوشش کشویی آن در مواقع لزوم مانع از تابش نور خورشید به داخل کابین می گردد.

مشخصات فنی پژو ۲۰۷i هاچ بک با سقف شیشه ای:

پژو 207i

طرح مشارکت در تولید خودرو پژو ۲۰۷i دستی و اتوماتیک سقف پانوراما از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۲ لغایت ۹۸/۰۴/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

جدول ۱ :شرایط و برنامه فروشجدول ۲ :نرخ سود

  • ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
  • صرفا برای خودرو ۲۰۷i دستی پانوراما با موعد تحویل مهر ۹۹ مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی، در نظر گرفته شده است.
  • مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده است.
  • تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا است.
  • در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر است.
  • الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارک به نمایندگی.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۲

با ارسال دعوتنامه تسویه حساب، قیمت جدید ۲۰۷ پانوراما مشخص شد [به روز رسانی] - شهریور ۹۹

براساس دعوتنامه صادر شده برای مشتریان، قیمت خودرو پژو ۲۰۷ دنده دستی با سقف پانوراما با موعد تحویل ۳ ماه دوم سال ۹۹ معادل ۱۵۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان تعیین شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ با سقف پانوراما در کارخانه اعلام شد [به روز رسانی] - مهر ۹۹

براساس دعوتنامه صادر شده برای مشتریان، قیمت خودرو پژو ۲۰۷ دنده دستی با سقف پانوراما با موعد تحویل مهر سال ۹۹ معادل ۱۵۶.۸۰۰.۰۰۰ تومان تعیین شده است.


قیمت خودرو ۲۰۷ اتوماتیک با سقف شیشه‌ای مشخص شد [به روز رسانی] - آذر ۹۹

گویا طی هفته جاری دعوتنامه تسویه حساب مشتریانی که قبلا خودرو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما را ثبت نام کرده بودند، صادر خواهد شد.

براساس اطلاعات دریافتی از شرکت ایران خودرو، دعوتنامه تسویه حساب مشتریان با موعد تحویل تابستان ۹۹ طی چند روز آینده با قیمت ۲۵۲ میلیون تومان صادر خواهد شد و قیمت اعلامی برای پاییز ۹۹ هنوز مشخص نشده است.

لازم به ذکر است که قیمت فعلی مدل دستی همین خودرو، ۱۹۹ میلیون تومان است.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato