همه چیز درباره آیفون 13
برگزیدگان مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش 2020

برگزیدگان مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش 2020

برگزیدگان مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش ۲۰۲۰ به فینال رسیدند. در مرحله پایانی، ۴۴ عکس وارد دور نهایی مسابقه شد‌ه‌‌اند. در بین عکس‌های که به فینال رسیده، تصاویر بامزه و جالب از ماهی که لبخند می‌زند، تصویر دیگری که مذاکره روباه و یک جانور جونده را به‌نمایش می‌گذارد، عکس جالب دو زرافه در یک تصویر و راکونی که پاهایش در وضعیت نامناسبی است، دیده می‌شود.

این مسابقه هر سال برگزار می‌شود و تصاویری خنده‌دار از حیات وحش با یکدیگر در دور رقابت قرار می‌گیرند. «پل جانسون-هیکس» و «تام سالام» که خودشان نیز عکاسان حرفه‌ای هستند، این مسابقات را هر سال با همکاری موسسه خیریه «Born Free Foundation» برگزار می‌کنند. یکی از اهداف برگزاری این مسابقه توجه به محیط زیست و حیات بخش است.

بی‌شک محیط زیست و حیات وحش، جنبه‌های مثبت بسیاری دارد و شرکت کنندگان در چنین مسابقه‌هایی هر سال سعی می‌کنند، حیات وحش را از جنبه دیگری مورد توجه قرار می‌دهند و بامزه‌بودن و جالب بودن حیات وحش را به تصویر می‌کشند.

اولین تصویر به نام ماهی خندان «Smiling fish» توسط «آرتور تله تیمان» گرفته شده است. در ادامه می‌توانید برخی دیگر از عکس‌هایی که به مرحله فینال مسابقه راه یافته‌اند مشاهده کنید.

مذاکرات سخت، رویارویی روباه و جانور جونده - اثر «Ayala Fishaimer»

 

زرافه مضحک- اثر «Brigitte Alcalay Marcon»

 

موقعیت عجیب راکون- اثر «Charlie Davidson» 

 

پنگوئن‌ها- اثر «Christina Holfelder» 

 

بازی با بال‌ها- اثر «Danielle D'Ermo» 

 

خرس خیس - اثر «Eric Fisher» 

 

پنهان شدن - اثر «Esa Ringborn» 

 

سنجاب بامزه - اثر «Femke van Willigen» 

اینطوری از خواب بیدار شو- اثر «Gail Bisson» 

مشغول ماهی گیری - اثر «Krisztina Scheef» 

بچه فیل بامزه - اثر « Kunal Gupta»

مکالمه بامزه - اثر « Luis Burgeuno» 

مکالمه بامزه - اثر « Luis Burgeuno» 

لاک پشت - اثر «Mark Fitzpatrick»

خاراندن پشت - اثر «Martin Grace»

همان طور که گفته شد ۴۴ عکس کاندید به دور نهایی این مسابقه راه یافته‌اند که در این مطلب، تعدادی از تصاویر برگزیده و راه یافته به دور نهایی به اشتراک گذاشته شده است. باید ببینیم داوران مسابقه از بین عکس‌های منتخب کدام یک را انتخاب می‌کنند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato