تپسی، برنامه‌نویسان را به چالش دعوت ‌می‌کند

تپسی، برنامه‌نویسان را به چالش دعوت ‌می‌کند

تپسی رقابتی تکنیکال برای طراحی و توسعه یک بازی درون‌برنامه‌ای، برگزار کرده است. تپسی در این چالش، از برنامه‌نویسان دعوت کرده تا یک بازی درون‌برنامه‌ای طراحی کنند و برنده یک جایزه ۱۰ میلیون تومانی شوند. رقابت تکنیکال یا Hackathon تپسی که Techthon نام گرفته است، تا ۲۸ شهریور ماه ادامه دارد.

شرکت‌کنندگان در این رقابت، لازم است تا طرح پیشنهادی خود را برای یک بازی که در قسمت جست و جوی خودروی اپلیکیشن تپسی قابل اجرا باشد، ارائه دهند.

تاکنون از لحظه درخواست سفر تا پیدا شدن خودرو برای مسافران در اپلیکیشن تپسی، هیچگونه بازی یا فعالیت سرگرم‌کننده و درگیر‌کننده با اپلیکیشن وجود نداشت. اما حالا تپسی در فراخوان خود اعلام کرده است که اعضای تیم تکنولوژی این مجموعه، به تعدادی ایده دست پیدا کرده و آن‌ها را تا مرحله اجرا پیش برده‌اند.

بازی طراحی و توسعه‌داده شده توسط شرکت‌کنندگان در چالش Techthon، در نهایت با طرح‌های پیشنهادی تیم تپسی به رقابت خواهند پرداخت و بازی برتر، در قسمت جست و جوی خودروی اپلیکیشن تپسی قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است تمامی داوطلبان شرکت در رقابت Techthon تپسی می‌توانند به آدرس اینترنتی https://tapsi.ir/techthon مراجعه کرده و بازی‌های طراحی و توسعه‌داده‌شده توسط خود را ارائه دهند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato